GTA 5 story mode tıkladığımda 1 dakika sonra çalışmayı durduruyor

Bu konuyu okuyanlar

BARKIN ADIYEKE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar 4 ila 5 gün önce hepsiburadadan cdkey gta5 aldım social clubdan aktif ettim ve oyunu indirdim, oyunu indirirkende değişik sıkıntılarla karşılaştım zar zor yükledim 4 günde dün akşam yükleme bitti... ancak oyuna girdiğimde ayarlarımı yaptım ve story mode dedim çayımı almaya gittim geldiğimde çalışmayı durdurdu hatası almıştım, 3 5 defa gene gene denedim yinede açılmadı.

AÇILMASINI SAĞLAMAK İÇİN YAPTIĞIM ŞEYLER:

(1) 2. Ekran kartını kapatıp oyun girişinde yenden açtım.
(2) Oyun klasöründe settings dosyasındagi dxli şeyi 1 yaptım

Herşeyi yapmışsın bence bi format at diyenler var ancak GTA V yüklemeden 1 hafta önce zaten format atmıştım gerekli olacağını düşünmüyorum açıkçası.

OYUN KORSAN DEĞİLDİR.

Ekli dosyalar

• maxresdefault.jpg
    maxresdefault.jpg
    127.7 KB · Görüntüleme: 809

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,257
Oyun yükleme esnasında karşılaştığınız hatalar ile ilgili olabilir, eksik dosya yüklemesi olmuş olabilir. Steam üzerinden mi kurum yaptınız.

Eğer Steam üzerinden kurulum yaptıysanız kurulum dosyalarını kontrol etmenizi tavsiye ederim.

BARKIN ADIYEKE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dediğim gibi cdkey ile social clubdan orjinal sitesinden aldım ve anlattıklarınızı biraz açarmısınız anlamadım da?
Oyun yükleme esnasında karşılaştığınız hatalar ile ilgili olabilir, eksik dosya yüklemesi olmuş olabilir. Steam üzerinden mi kurum yaptınız.

Eğer Steam üzerinden kurulum yaptıysanız kurulum dosyalarını kontrol etmenizi tavsiye ederim.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,257
Aldığınız cdkey kodu Steam üzerinde kullanılabiliyor mu? Eğer kullanılıyor ise Steam üzerinden yükleme yapmanız daha kolay olacaktır.

BARKIN ADIYEKE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kullanılma varsa bile kullanılmaz bence çünki hesaba uyguladım

BARKIN ADIYEKE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cd keyi steamda aktif etmeyi denedim geçersiz dedi.

Son düzenleyen moderatör:

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,257
Kurulum sırasında bazı sorunlar ile karşılaştım demiştiniz, sanırım o sorunlardan kaynaklı bir problem gibi gözüküyor.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Çözümü biliyorum

Verdiğim linkteki yorumdan yandex diske tıkla ve file checkeri indir. Oyunun kurulu olduğu klasöre koy ve aç. Hatalı dosyalar(muhtemelen 2-3 tane) belirlenir ve sen onları silersin. Daha sonra social club yeniden oyunu yükler ve sorun çözülür.

BARKIN ADIYEKE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Utku teşekkür ederim deniyecem olmazsa yine bildiririm belki başka bir çözüm yolunu buluruz bu arada gittigidiyordan aldığım yerin satıcıyı arasam bir çözüm bulurmu?

BARKIN ADIYEKE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çözümü biliyorum
GTA 5 - File Checker v3
Verdiğim linkteki yorumdan yandex diske tıkla ve file checkeri indir. Oyunun kurulu olduğu klasöre koy ve aç. Hatalı dosyalar(muhtemelen 2-3 tane) belirlenir ve sen onları silersin. Daha sonra social club yeniden oyunu yükler ve sorun çözülür.

Programı çalıştırdım ancak 2 3 dosya değil 13 14 civarı dosya çıktı sorun yaratırmı?

Son düzenleme:

BARKIN ADIYEKE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Checker programında dalgınlığıma geldi gtavplay dosyasıda vardı onuda sildim şimdi girilmiyo onu ne yapıcam?

BARKIN ADIYEKE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
GTA5 YÜKLEMEDE CODE216 HATASI ALIYORUM chacker yaptım hatalı dosyalar varmış 5gb lik bir patch geldi ancak onu yüklerkende oyunu yüklerken gelen hatalar geldi, bu arada gözünü seviyim 65gb 1 ayda 130gb bi şey yapar internet zaten şuan felçli gibi birşey yükleyemem birdaha