gta 5 satılık (70TL)

Bu konuyu okuyanlar

adamkingbeyler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar GTA 5 key satılıktır oyunu aldım ancak oynamıyorum daha çok Bf4 çüyüm .. 70 TL satılıktır indirim yapmayacağım . herkese hayırlı günler

Son düzenleme:

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,180
Social clubmı yoksa steam sürümümü?

adamkingbeyler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
social club kardeşim ... ama ikisinede ekleniyor oyun aynı değilmi ?

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Beyler benim oyun Steam'de. Sadece Social Club hesabını satsam Steam'siz oynayabilir mi alan kişi?

adamkingbeyler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
valla social club kardeşim düşünen dönüş yapsın işte

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,180
Tüh Steam'den almak her zaman avantaj değil demek ki. :)
Hocam sanırım şöyle olay. Steamde ürünü etkinleştirdikten sonra sadece online olmak için istiyor sociali. Ama siz yinede tamindirin sitesinden gta5i bir indirip(200mb) social cluba girmeye çalışın. Bakarsınız olur.

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Hangi platformda olunursa olunsun sadece social hesabı ile oyun oynayamaz. Oynamak isteyenin Gta 5 oyununa dvd veya steam gibi kaynaklardan oyunu temin etmesi gerekir.
Evet oynar. Socialhub hesabına bağlı sonuçta o key.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Evet oynar. Socialhub hesabına bağlı sonuçta o key.
Oynayamaz diyorum bende. Ps4'te aynı social club üyeliğini cd olmadan nasıl oynayacaksın?

Yada şunu dene, steam', sil bigisayarından oyunu oyna oynayabilecekmisin merak ediyorum.

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Steam üzerinden alındı ise oynanamaz; lakin Social Club dijital anahtarı satın aldıysa oynar. Yanlış yönlendirmeyelim.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Steam üzerinden alındı ise oynanamaz; lakin Social Club dijital anahtarı satın aldıysa oynar. Yanlış yönlendirmeyelim.
Tamam bende onu diyorum işte. Dvd ile veya steam gibi yerlerden alındıysa oynayamaz. Oynamak için bu kaynaklardan oyunu temin etmesi gerekir diyorum. Social Club'ten dijital kod olayına girmedim dikkat edersen.

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Mesaj içeriklerinizi gözden geçirin derim.

"""Hangi platformda olunursa olunsun sadece social hesabı ile oyun oynayamaz. Oynamak isteyenin Gta 5 oyununa dvd veya steam gibi kaynaklardan oyunu temin etmesi gerekir."""

Ben bu mesaja hitaben yazdım. Sizin mesajınıza göre benim PC sürümünü oynayabilmek için ya Steam üzerinden almam ya da DVD takıp çalıştırmam gerekiyor.

Size cevap yazdıktan sonra bana Ps4 te olup olmadığını yazdınız. Ayrıca DVD ile almış da olsa doğrudan Rockstar hesabına bağlı ise o dvd yi takmasina gerek yoktur. Ps4 mantığı değil bu.

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,180
ozaman insanlara saygın olacak canım kardeşim benim tamam bir sorunun varsa konu açarsın yardımcı olurlar burda satılık bir ürün var altına saçma sapan şeyler yazıyorsunuz
Bu forumda insanlara küfredemessin/argo konuşamassın. Akk konularında kuru fasulye geçiyor onlar hiçbirşey demiyor. Sen gelmiş bize argo kelimeyle hitap ediyorsun. Ayrıca oyunu alacak biri buraya yazmayabilir. Sana pm de atabilir. Bunu unutma. Eğer bizi sinirlendirebilecek birşey yazıyorsan önce onun sonunda neler olabileceğini düşün sonra gel.

adamkingbeyler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bu forumda insanlara küfredemessin/argo konuşamassın. Akk konularında kuru fasulye geçiyor onlar hiçbirşey demiyor. Sen gelmiş bize argo kelimeyle hitap ediyorsun. Ayrıca oyunu alacak biri buraya yazmayabilir. Sana pm de atabilir. Bunu unutma. Eğer bizi sinirlendirebilecek birşey yazıyorsan önce onun sonunda neler olabileceğini düşün sonra gel.

sonunda nolacak kardeşim benim ?? şu son kelimelerini okuyana kadar bir an keşke demeseydim dedim ancak sonra tehditvari kelimelerini görünce az bile demişim dedim . hem saygısızsın hemde üstün çıkmaya çalışıyorsun

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,180
sonunda nolacak kardeşim benim ?? şu son kelimelerini okuyana kadar bir an keşke demeseydim dedim ancak sonra tehditvari kelimelerini görünce az bile demişim dedim . hem saygısızsın hemde üstün çıkmaya çalışıyorsun
Seni tehdit etmiyorum . Birşeyi yapacaksan sonucunu düşünüp yap demek istedim. Yani ben bunu dersem şu olurmu acaba gibisinden. Ama bunu daha fazla uzatmanın manası yok bence. Hayırlı satışlar.

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
Öncelikle hayırlı satışlar arkadaşım vatandaşın kafasına birşey takılmış sormuş buna hakaret ile karşılık vermen hoş olmamış bu senin konunu etkilemez aksine popüler halde kalır sana avantajı var yani sanırım sinirle yazdın bence bir özür dilemen iyi olabilir iyi günler.