Gta 5 online da ne yapacağım

Bu konuyu okuyanlar

İsacan00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Merhaba arkadaşlar yeni gta 5 aldım biraz stiry mide oynadım trevore kadar geldim birkaç girevde trevorla yaptım online giregim dedim karşıma crews,creator,characters ve play online gta gibi bir şey geldi play onlime gta ya bastım ve go dedim sonra character oluşturdum ve online girdim ama haritada sadece yarış yerleri falan var ve sunucuda 20 kişi fln oluyor böyle mi oluyor online yoksa farklı mı benim bildiğim birlikte soygun ve benzeri şeyler oluyor yir onlar nasıl olacak yani gta online detaylı anlatır mısınız?

Taha K.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,006
İstersen soygun yap , istersen meslek sahibi ol . Para kazan hayatını yaşa , arkadaşlar edin ve sınırsız eğlencenin dibine vur. Öncelikle story modunu bitirmeni tavsiye ederim ve oyun Steam'den aldıysanız 20 online olmasının imkanı yok. Onun dışında "BU KANAL'DAN" "GTA 5" hakkında bilgi edilebilirsin.

Konu açarken lütfen imla kurallarına uygun başlık atınız ve düzgün cümleler kurunuz kurallara uyarsak çok güzel olur. İyi forumlar dilerim.

_MusTy_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,308
Merhaba arkadaşlar yeni gta 5 aldım biraz stiry mide oynadım trevore kadar geldim birkaç girevde trevorla yaptım online giregim dedim karşıma crews,creator,characters ve play online gta gibi bir şey geldi play onlime gta ya bastım ve go dedim sonra character oluşturdum ve online girdim ama haritada sadece yarış yerleri falan var ve sunucuda 20 kişi fln oluyor böyle mi oluyor online yoksa farklı mı benim bildiğim birlikte soygun ve benzeri şeyler oluyor yir onlar nasıl olacak yani gta online detaylı anlatır mısınız?
Bu saatten sonra gta 5 almak saçma bir seçim olmuş ama hayırlı olsun diyelim

Taha K.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,006
Öyle deme dostum , her insanın imkanları olmuyor benim gibi hemen bilgisayar sahibi olamıyor insanlar veya almaya parası yetmiyor olabilir vb bir çok sebep olabilir.

_MusTy_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,308
Ama yeni GTA 6 cikicak GTA 5 önemini kaybedecek arkadasin pişman olma olasılığı da yüksek olucak
Öyle deme dostum , her insanın imkanları olmuyor benim gibi hemen bilgisayar sahibi olamıyor insanlar veya almaya parası yetmiyor olabilir vb bir çok sebep olabilir.
Kötü bir niyetle demedim

İsacan00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
İstersen soygun yap , istersen meslek sahibi ol . Para kazan hayatını yaşa , arkadaşlar edin ve sınırsız eğlencenin dibine vur. Öncelikle story modunu bitirmeni tavsiye ederim ve oyun Steam'den aldıysanız 20 online olmasının imkanı yok.
Oyunu ps3 de oynuyorum

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
2. kez almak saçmalık olur.
Lester'in, Geralt'ın ve Simon'nun görevleriyle başlayarak oyunda ilerleyebilirsin. Bundan önce karakterinin istatistiklerini geliştir.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
2.kez almak saçmalık olur derken??
Bir platformda oyunu komple oynayıp bitirdiysen başka bir platform için aynı oyunu tekrar almak normalde mantıksız bir tercih olur. Konsol da oyunu kontrol etme de zorluk çekme gibi büyük bir problemlerde bütçe varsa kullanıcının sorumluluğuna kalmış olur.

Taha K.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,006
Bir platformda oyunu komple oynayıp bitirdiysen başka bir platform için aynı oyunu tekrar almak normalde mantıksız bir tercih olur. Konsol da oyunu kontrol etme de zorluk çekme gibi büyük bir problemlerde bütçe varsa kullanıcının sorumluluğuna kalmış olur.
Öyle yapıcak bir şey yok ustam :)

İsacan00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Sorduğum soruya tekrar geriye dönsek ben online girdim ama neyi nasıl yapacağım bilmiyorum oyunu ps3 ten oynuyorum duraklat menüsünden girdim onlime play gta online diyerek ve orada ne yapacağım

Taha K.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,006
Sorduğum soruya tekrar geriye dönsek ben online girdim ama neyi nasıl yapacağım bilmiyorum oyunu ps3 ten oynuyorum duraklat menüsünden girdim onlime play gta online diyerek ve orada ne yapacağım
PS3'de oynuyorsan oyuncu sayısının az olması çok normal , zenci arkadaşın peşine takıl görev yap.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Açık dünya oyunu. Tekneler, arabalar, zırhlı,silahlı araçlar, uçaklar, evleri ve işletmeleri satın alıp eğlenebilirsin.