Gta 5 fps çakılması ve takılma

Bu konuyu okuyanlar

avni246

Doçent
Gta 5 de oyun takılıyor fps çakılıyor darboğaz yok gibi dengesiz overclockdan dolayı olabilirmi?

İşlemci: Q9400 2.66Ghz@3.2Ghz
Değerler şu şekilde
IMG_20201129_202555.jpg
IMG_20201129_202610.jpg

avni246

Doçent
1-Sistem yetersiz.
2-Birde arkadaki uygulamalarda FPS'i etkiler(Fraps,Chrome vs.
Ben bilgisayarla çok oyun oynayan birisi değilim ara ara kafa dağıtmak için oynuyorum o yüzden bilgisayara çok para vermek istemiyorum bana işlemci önerirmisiniz ve anakart ikinci el. Premiere pro vs kullanırken de sorun yaşıyorum 8 gb rame geçmek için anakart yenilemem lazım önerileri bekliyorum.

Ben bilgisayarla çok oyun oynayan birisi değilim ara ara kafa dağıtmak için oynuyorum o yüzden bilgisayara çok para vermek istemiyorum bana işlemci önerirmisiniz ve anakart ikinci el. Premiere pro vs kullanırken de sorun yaşıyorum 8 gb rame geçmek için anakart yenilemem lazım önerileri bekliyorum.
Minimum Bir Ryzen 3 1200 ve Ryzen 3 3200G(Eğer R3 3200G alırsan,Vega 8 sana her türlü yetecektir,ekran kartı yerine ram alırsın,Vega 8 2GB Ram yer.)
Mesaj otomatik birleştirildi:

DDR4 sistem bu olur.Ama İntel istersen minimum İ5-İ7 3-5.Nesil alabilirsin,ama Ryzen kadar uzun ömürlü olmaz.

TheFreaky

Profesör
Minimum Bir Ryzen 3 1200 ve Ryzen 3 3200G(Eğer R3 3200G alırsan,Vega 8 sana her türlü yetecektir,ekran kartı yerine ram alırsın,Vega 8 2GB Ram yer.)
Mesaj otomatik birleştirildi:

DDR4 sistem bu olur.Ama İntel istersen minimum İ5-İ7 3-5.Nesil alabilirsin,ama Ryzen kadar uzun ömürlü olmaz.
Apu sistemlerde mutlaka 2x8Gb şart. niye yarısını zaten windows yiyor Gta 5 12gb 13gb aşa yemiyor ram

SDN Son Haberler

Son mesajlar