GTA 5 Ban Yedim

Bu konuyu okuyanlar

ZyXonTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
20 Mayıs 2020 GTA Online da dolaşıyordum sonra aklıma görev yapmak geldi ve bende bir göreve girdim sonrasında görevi tamamladık ve çıktım bir mağaza soydum polisten kurtuldum ve Lester'ı aradım tabi bu sırada arabadaydım sonra bir an oyun dondu ve oyundan banlandın yazdı.Sadece Türkçe Yama kullanıyordum ama ondan olucağınız zannetmiyorum yardım edermisiniz ne yapabilirm bilen varmı?

Ata_

Asistan
Reaksiyon puanı
120
Bazen seni oyundaki hackerler hileciler oyundan atabiliyor ama o mu atıyor o olduğu için mi atılıyorsun bilmiyorum ama bütün haritayı dondurabiliyorlar seni yanına getirttirip seninle oynayabiliyorlar.

ZyXonTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
rockstara ticket çektim hala dönüş bekiyorum

enolervemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
20 Mayıs 2020 GTA Online da dolaşıyordum sonra aklıma görev yapmak geldi ve bende bir göreve girdim sonrasında görevi tamamladık ve çıktım bir mağaza soydum polisten kurtuldum ve Lester'ı aradım tabi bu sırada arabadaydım sonra bir an oyun dondu ve oyundan banlandın yazdı.Sadece Türkçe Yama kullanıyordum ama ondan olucağınız zannetmiyorum yardım edermisiniz ne yapabilirm bilen varmı?
kanka türkçe yama oyun dosyalarını tamamen değiştirir aynı cs:go'da olan vac sistemi gibi düşün sen oyundayken bilgisayarındaki dosyalar taranıyor birde hangi yamayı kullandın bilmiyorum GtaTr'nin Türkçe yamasını kullanırsan daha iyi olur GtaTr'nin yaması Türkçe yama çalışırken online oynamaman için uyarı veriyor.

ZyXonTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Modeme reset at. IP ban yemiş olabilirsin.
knk ip ban yemedim ama modeme reset atınca oluyomu ztn 1 aylıktı bide öbür ay girerim
Mesaj otomatik birleştirildi:

kanka türkçe yama oyun dosyalarını tamamen değiştirir aynı cs:go'da olan vac sistemi gibi düşün sen oyundayken bilgisayarındaki dosyalar taranıyor birde hangi yamayı kullandın bilmiyorum GtaTr'nin Türkçe yamasını kullanırsan daha iyi olur GtaTr'nin yaması Türkçe yama çalışırken online oynamaman için uyarı veriyor.
ben oyun dosyalarına ban yememek için dosya atmıştım heralde oyüzden uyarı vermedi