GTA 4 Loading ekranında kalıyor

Bu konuyu okuyanlar

Atomic

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
GTA 4 göreve gittiğimde loading ekranında kalıyor ve PC'yi yeniden başlatmak zorunda kalıyorum, bunun çözümü nedir?

Sistemim:
RAM: 8 GB.
Ekran Kartı: 4 GB.
İşlemci: Intel Core i3.

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,207
Crackse normaldir ve crack desteklemiyoruz.

• Komik
Reactions: Rei

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,207
Eğer sorun düzelicekse oyunun orjinalini alabilirim.
Oyunun orjinalini satın almak her zaman iyidir eğer gerçekten böyle bir sorunu steam vb.aldığında yaşarsan burdakiler yardım eder ve rockstar games ile de iletişime geçme hakkın olur. :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

İndirimleri bekle daha ucuza alırsın "tabi acele değilse oynaman".

• Komik

Atomic

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
Oyunun orjinalini satın almak her zaman iyidir eğer gerçekten böyle bir sorunu steam vb.aldığında yaşarsan burdakiler yardım eder ve rockstar games ile de iletişime geçme hakkın olur. :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

İndirimleri bekle daha ucuza alırsın "tabi acele değilse oynaman".
teşekkürler.

The Punisher

Doçent
Reaksiyon puanı
606
Bu sorun orijinal sürümde de mevcut, bu çözümü kullanabilirsiniz.

Masaüstüne "Yeni Metin Belgesi" açıyoruz adını "commandline" yapıp çift tıklayıp bu komutu yazıyoruz "-availablevidmem 200.0" dosyayı kaydedip oyunun kurulu olduğu yere yapıştırıyoruz.
(Tırnak işaretleri dahil değil.)

• Beğen

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,207
Bu sorun orijinal sürümde de mevcut, bu çözümü kullanabilirsiniz.

Masaüstüne "Yeni Metin Belgesi" açıyoruz adını "commandline" yapıp çift tıklayıp bu komutu yazıyoruz "-availablevidmem 200.0" dosyayı kaydedip oyunun kurulu olduğu yere yapıştırıyoruz.
(Tırnak işaretleri dahil değil.)
Ama arkadaşın ki orjinal değil crackli ve biz desteklemiyoruz konuya daha fazla cevap yazılmazsa hepimiz için daha iyi olur,arkadaşta kendi imkanları ile halledebilir diye düşünüyorum.

• Komik

The Punisher

Doçent
Reaksiyon puanı
606
Ama arkadaşın ki orjinal değil crackli ve biz desteklemiyoruz konuya daha fazla cevap yazılmazsa hepimiz için daha iyi olur,arkadaşta kendi imkanları ile halledebilir diye düşünüyorum.
Arkadaş herhangi bir site linki, kurulum dosyası vb. bir şey paylaşmamış sadece sorununu bildirmiş, bu çözümü crack yüklü olan bir bilgisayarda da denemiştim çalışmıştı.

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,207
Arkadaş herhangi bir site linki, kurulum dosyası vb. bir şey paylaşmamış sadece sorununu bildirmiş, bu çözümü crack yüklü olan bir bilgisayarda da denemiştim çalışmıştı.
Yazdıklarına bakılırsa da oyunu orjinal değil.
"Telif haklarını zedeleyen dosyalara (""crack"", serial, warez) link verilmesi ve sitede paylaşılması kesinlikle yasaktır. Buna ek olarak Torrent yardımı ile telif hakları bulunan dizi, film vb. yayınlar için yardım başlığı açmak yada paylaşımında bulunmak yasaktır."

• Komik

The Punisher

Doçent
Reaksiyon puanı
606
Yazdıklarına bakılırsa da oyunu orjinal değil.
"Telif haklarını zedeleyen dosyalara (""crack"", serial, warez) link verilmesi ve sitede paylaşılması kesinlikle yasaktır. Buna ek olarak Torrent yardımı ile telif hakları bulunan dizi, film vb. yayınlar için yardım başlığı açmak yada paylaşımında bulunmak yasaktır."
Kurallarda da belirtildiği gibi "link verilmesi" durumunda onun dışında herhangi bir hata yapmamış kullanıcı.

Stressaarn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu probleme çözüm bulabildiniz mi oyunum steam üzerinden ama bazı görevlerde yükleniyor ekranında kalıyor ?