GT-İ9500 Custom Romda Root Sorunu

Ergun_09

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle merhaba.Samsung Galaxy S4 kullanıyorum.Telefonumun modeli GT-İ9500.Öncelikle benim telefonumda root vardı ve ardından Lineage Os 14.1 custom romunu yükledim.Bu romu kullanıyorum bazı sorunlar yüzünden rom değiştirmeye karar verdim.Dün resurrection remix 7.1.2 custom romu'nu yükledim.Fakat root silinmiş.benim bilgiğim zaten custom rom yüklediğimde root da romla birlikte gelir ama yok.Bende odin ile CF-auto root yükledim kırmızı robot çıktı ve root'u yükledi.Fakat twrp'yi silmiş anlamadım odin ile twrp'yi tekrar yükledim.Telefonu açtım supersu ya girdiğimde su kodunun güncellenmesi gerekiyor sorunu çıktı yapmaya çalıştım olmadı.En sonunda internetten Supersu 2.82zip indirdim ve twrp ile flashladım.Telefonu açtım supersu 2.82 apk kurdum.Bu sefer açtığımda su binary occupied sorunu çıktı.Ve root checkerdan kontrol ettiğimde root düzgün bir şekilde yüklenmemiş yazıyor Bu konulardan az çok anladım ama bundan hiçbirşey anlamadım yardımcı olursanız sevinirim.(Bu arada supersu 2.79 ve alt sürümlerini yüklediğimde su kodunun güncellenmesi gerekiyor,2.80 ve üst sürümlerini yüklediğimde su binary occupied hatasını veriyor.)Ve illa ki supersu olması gerekmiyor yeterki root başarılı bir şekilde olsun ve bir root yönetme programı olsun yeterli ama supersu'dan başka kullanmadığım için diğerleri hakkında bir bilgim yok.

Ergun_09

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Daha hızlı cevap verirseniz sevinirim.

Son mesajlar