grandsportstv.com uckagitciligi

Bu konuyu okuyanlar

mstyhmn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kendilerinden iptv aldim 22 aralikta, begenmezseniz ucret iadesi donma yok vs dediler. maalesef dondu hep. yok sorun sizde yok bilmem ne gibi uckagitci tavirlar. para iadesi diyorum yapamayiz diyorlar. terbiyesizce hareketler, kisiliksiz kaliplarin arkasina siginarak engellemeye basladilar. bu kadar terbiyesiz bir platform gormedim.ama telefonlari ile gerekli sikayetlerde bulunacagim. tum yazismalari elimde.

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
524
kendilerinden iptv aldim 22 aralikta, begenmezseniz ucret iadesi donma yok vs dediler. maalesef dondu hep. yok sorun sizde yok bilmem ne gibi uckagitci tavirlar. para iadesi diyorum yapamayiz diyorlar. terbiyesizce hareketler, kisiliksiz kaliplarin arkasina siginarak engellemeye basladilar. bu kadar terbiyesiz bir platform gormedim.ama telefonlari ile gerekli sikayetlerde bulunacagim. tum yazismalari elimde.

bu şekilde şifreli ve ücretli yayınları yayınlamakta suç izlemekte suç , şikayette bulunsanız bile ucu size dokunabilir.

turkishmarch19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yani kusura bakmayin hak etmissiniz hem kaçak yayın izliyorsunuz hem de ağzım yandı diye aglıyorsunuz bizim orda bir laf vardır hem ayranım dökülmesin hem portakallım kesilmesin ?