Grand Theft Auto V: Orijinal oynayış videosu

fiko16

Asistan
Reaksiyon puanı
0
heyacanla beklediğimiz oyunun oynayiş videosu az önce yayinlandi rockstar games tarafindan
[video=youtube;N-xHcvug3WI]http://www.youtube.com/watch?v=N-xHcvug3WI&feature=c4-overview&list=UU6VcWc1rAoWdBCM0JxrRQ3A[/video]

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Şu oyuna rp ekleseler var ya üzerine başka bir oyun çıkma ihtimali kalmaz. Ha şuan üzerine oyun var mı o da tartışılır.

Burk.Clik

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Baska oyuna gerek yok zaten. Bisiklet sürüyorsun, golf oynuyorsun, tenis oynuyorsun , av yapıyorsun. Tek bir oyun yetecek sanırım :D

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
PC yazmadığına göre yine PC kullanıcılarının önüne dandik bir şey atacaklar.

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Grafık arkaplanı yapmak için saatlerim gidiyo adamlar ustad gerçekten emege saygı 10 numara modellemeler:

ahmtyks

Asistan
Reaksiyon puanı
2
adam paraşütle atlayınca yuhoha dedim süper oyun :D ama çabuk biter gibime geliyor görevlerden çok grafiğe vs yönelinmiş gibi

Ozgurky

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Biz bunu da oynayamayacağız anlaşılan. San Andreas'ta kalmıştım ben en son. :)

FlukiestFaun150

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Rockstar, bu oyunda neredeyse sıfırdan bir GTA yapmış.Yeni çatışma dinamikleri, yeni araba sürme fiziği, 3 karakter kullanma, internet üzerinden ev ve silah satın alma, banka soygunu, sporlar vb.Gelmiş geçmiş en iyi GTA oyunu olacak.Tek beğenmediğim tarafı radar çok kaba duruyor.Umarım Rockstar onda da köklü bir değişime gider.Onun haricinde kusursuz bir oyun olacağın adım gibi eminim. :thumbup:

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
Sırf bu oyun için ps3 alıcaz eve. Mecbuur.

Rott

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Rockstar, bu oyunda neredeyse sıfırdan bir GTA yapmış.Yeni çatışma dinamikleri, yeni araba sürme fiziği, 3 karakter kullanma, internet üzerinden ev ve silah satın alma, banka soygunu, sporlar vb.Gelmiş geçmiş en iyi GTA oyunu olacak.Tek beğenmediğim tarafı radar çok kaba duruyor.Umarım Rockstar onda da köklü bir değişime gider.Onun haricinde kusursuz bir oyun olacağın adım gibi eminim. :thumbup:

Düşüncelerimi aynen aktarmışsın.

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
işte gta budur yine zamanının ötesinde mükemmel bir oyun

iamkaan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
GTA-V=:thumbup::thumbup::thumbup::clap::clap::clap: