Gram altın 488 lira oldu!

Dilara Kaya

Profesör
Reaksiyon puanı
3,756
Ne olacak bu gidişatın hali...
gram altın.PNG

Ecomanya

Profesör
Reaksiyon puanı
658
Ben 23 yaşındayım. 3 ya da 5 sene sonrasını göremiyorum. Bilinçli bir insanın sadece kendi neslini değil gelecek nesilleri de düşünmesi gerektiğini düşünüyorum. Bunun için arkadan gelen nesilin daha farklı zorluklarla karşılaşacağını, yarınlarımız olan daha küçük çocuklarımıza iyi bir ortam bırakamayacağımızı düşünüyorum ve üzülüyorum.

Hidro Dinamik

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
10,566
Algı.yaratmayın.Eskiye.göre.çok.dirayetliyiz.Güçlüyüz.Lideriz.
ENTERYALIST ve CAPRISUNIST guclerin oyununa gelmeyin.

Hem biz yaradılan her şeye cok deger veririz. Ondan her sey bu kadar degerli

Reaksiyon puanı
6,381
Altın yerine bizim kaliteli dediğimiz, yurtdışında normal görülen bir kılıf da olabilir.

Creative

Rektör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
17,398
sünnet düğünleri biraz anlamsız zaten boşverin
Zaten hali hazırda yaptırmak istemiyordum, ancak işte büyüklerin istekleri örf adetler vs. derken dedim ufak bir şey olsun bizim olsun dedim ama bu saatten sonra sanırım oda çok zor bir durumda. Yani anlayacağınız bu saatten sonra düğün yapmak daha çok masraftan başka bir şey değil.

Artık sosyal medyanın diline bile düştü hastag bile açtılar en iyi düğün nasıl yapılır gibi saçma bir olay. Bunun birde reklamını yapıp gram altın dağıtıyorlar.. İlginç.

Hidro Dinamik

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
10,566
Zaten hali hazırda yaptırmak istemiyordum, ancak işte büyüklerin istekleri örf adetler vs. derken dedim ufak bir şey olsun bizim olsun dedim ama bu saatten sonra sanırım oda çok zor bir durumda. Yani anlayacağınız bu saatten sonra düğün yapmak daha çok masraftan başka bir şey değil.

Artık sosyal medyanın diline bile düştü hastag bile açtılar en iyi düğün nasıl yapılır gibi saçma bir olay. Bunun birde reklamını yapıp gram altın dağıtıyorlar.. İlginç.
Yemekliyse gelmek isterim. ?
Alternatif olarak online sünnet düşünebilirsiniz. Forumca tesrif ederiz ?

Reaksiyon puanı
179
Berad Alyabrak çeyrek altının 1000 olmasını bekliyor. Liraya 2 sıfır atacak, hoop çeyrek altın 10 lira.

drjacob

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
766
Yıl sonu 520'yi görecek diyorlar