grafik tasarımı ile nerelerden para kazanabilirim

Bu konuyu okuyanlar

met2n

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
11
Photoshop cc kullanıyorum ve kullanmasını az çok biliyorum nerelerde para kazanabilirim

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,683
Oyun sunucuları/firmalar için tasarım hazırlayabilirsiniz. Freelance takılmak isterseniz forumlarda, Bionluk tarzı sitelerde, sosyal medya platformlarında vs. iş arayabilirsiniz.

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,711
Bir fotografçı dükkanı açabilirsin. Onun dışında kimse senden bir şey sipariş etmez. İnternet'te her şeyin daha iyisi bedavaya var.

Boyga TV

Doçent
Reaksiyon puanı
275
Bir fotografçı dükkanı açabilirsin. Onun dışında kimse senden bir şey sipariş etmez. İnternet'te her şeyin daha iyisi bedavaya var.

İnternette her şeyin daha iyisi bedavaya var evet katılıyorum ama, bunu bilmeyen veya uğraşmak istemeyen insan sayısı çok. Ben internetten para kazanıyorum. Kartvizit, logo hatta profil fotoğrafı tasarlatanlar dahi oluyor. En güzel para dergi tasarımından geliyor tabi. Kısaca interneti herkes sen ben gibi bilmiyor, o yüzden bu iş daha ölmedi.

Konuyu açan kişiye de tavsiyem yukarıda yazan sitelere üye ol ve instagram sayfası satın al bence.

UptadeOne

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Hocam sana şöyle söyleyeyim arkadaşlar söylemiş zatende bionlukda satabilirsin ondan sonra gamesatıştada böyle bir satış yapabilirsin