Yardım Gözlüğümün Camı Çıktı Nasıl Takabilirim

Bu konuyu okuyanlar

AhmetsBrain

Asistan
Reaksiyon puanı
114
Kestiriyordum ve bi anda gozlugun ustune gelmişim tak diye ses geldi bir baktim gozlugun cami çikmis nasil yerine takarim bunu

Furkanbg26

Doçent
Reaksiyon puanı
307
Kestiriyordum ve bi anda gozlugun ustune gelmişim tak diye ses geldi bir baktim gozlugun cami çikmis nasil yerine takarim bunu

Gözlüklerin köşe menteşesindeki gözlük camı ile kollar arasındaki vidayı bulun ve 1,5 mm'lik tornavida kullanarak saat yönünün tersine çevirerek vidayı çıkarın.
Çerçeveyi Cam Girecek Kadar Açın Takın Ve Bir Penseyle etrafını Yavaşca cama zarar vermeden sıktırın
vidayı sıkın ve kapatın

AhmetsBrain

Asistan
Reaksiyon puanı
114
Birinciyi yapmaya calisirken ikincide gitti

Mesaj otomatik birleştirildi:

Gözlüklerin köşe menteşesindeki gözlük camı ile kollar arasındaki vidayı bulun ve 1,5 mm'lik tornavida kullanarak saat yönünün tersine çevirerek vidayı çıkarın.
Çerçeveyi Cam Girecek Kadar Açın Takın Ve Bir Penseyle etrafını Yavaşca cama zarar vermeden sıktırın
vidayı sıkın ve kapatın
Vidasıda beraberinde geldi zaten ama ben bu şansla hiç denemiyim birşey acaba gozlukculer bunun icin para alir mi??

Furkanbg26

Doçent
Reaksiyon puanı
307
Birinciyi yapmaya calisirken ikincide gitti

Vidasıda beraberinde geldi zaten ama ben bu şansla hiç denemiyim birşey acaba gozlukculer bunun icin para alir mi??
Yapabilirseniz birdaha yapmayı deneyin Gözlükçüler 10 20 tl ye yapıyor Merak Etmeyin

AhmetsBrain

Asistan
Reaksiyon puanı
114
uygun bir tornavida varsa onunlada deneyebilirsiniz
Bir tane vardı ince ona bir bakayim i sallah olur bilgisayar vidasi sokmek icin kullaniyordum

Bulamadımmm :(((

vigilantemre

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,679
Ben direkt takıyordum çıktığı zaman ama benimki plastik çerçeveydi, camlara fazla baskı uygulamadan yerlerine oturtmayı deneyin olmuyorsa fazla zorlamayın camlar kırılabilir.

AhmetsBrain

Asistan
Reaksiyon puanı
114
Ben direkt takıyordum çıktığı zaman ama benimki plastik çerçeveydi, camlara fazla baskı uygulamadan yerlerine oturtmayı deneyin olmuyorsa fazla zorlamayın camlar kırılabilir.
Vidası falan çıkık bu yuzden çok geniş oluyor yani vidayı takabilsem sorun gider ama takamıyorum

vigilantemre

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,679
Uygun tornavida yoksa keskin olmayan bir meyve bıçağı ile güvenle takabilirsiniz

vigilantemre

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,679
Zamanında benim de başıma çok geldi bu olay kardeşim, eğer göz bozukluğun çok yüksek değilse gözlüksüz git sorun olmaz bence, okuldan döndüğünde yaptırırsın. Ama okuldaki herkes oOoo gözlüğü bıraktın mı diye soracak hazır ol :)

AhmetsBrain

Asistan
Reaksiyon puanı
114
Zamanında benim de başıma çok geldi bu olay kardeşim, eğer göz bozukluğun çok yüksek değilse gözlüksüz git sorun olmaz bence, okuldan döndüğünde yaptırırsın. Ama okuldaki herkes oOoo gözlüğü bıraktın mı diye soracak hazır ol :)
0.25 gozlük ancak gozluk olmayınca tipim 0 ??? ojula 1 ders geç giderim çok olsa arkadasimla beraber gideriz yaptirir döneriz zaten okula gelen cok az kisi oluyor ve ders işlenmiyor genelde :D

Son mesajlar