Gözlerime İnanmıyorum Hala

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
benmi yanlış görüyorum arkadaşlar

j0lyg.jpg

webadam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
geçmiş olsun internet sınırlımıydı?

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Sınırlı olsa bile imkansız maksimum 100 TL gelir.

Faturayı görüntüleyip bizimle paylaşırmısın?

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
benim faturada bi yanlışlık yapılmıştı aradım müşteri hizmetlerini doğruladı güncellenmemiş gibi bir şeyler söyledi normalde yalın 8mbs sınırsız kullanıyorum kendi hatalarından dolayı 63 yerine ödediğim faturaya 2 ay 80 tl geldi otomatik ödeme talimatı olduğu için günü gelince banka otomatik yatırıyodu extreyi incelediğimde 80 tl gördüm tamam düzeltiriz dediler 2 ay 45 tl geldi fazla aldıklarınımı düzeltmek içinmi müşteri kaybetmemek içinmi diye düşündüm bi bakim dedim onlıne işlemlere 265 tl müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum müzik dinkiyorum yarım saattir sinirlendim kapattım

Sınırlı olsa bile imkansız maksimum 100 TL gelir.

Faturayı görüntüleyip bizimle paylaşırmısın?
j5x6l.jpg

bu nasıl iştir

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Nedense hiç şaşırmadım bu işe.

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
benim faturada bi yanlışlık yapılmıştı aradım müşteri hizmetlerini doğruladı güncellenmemiş gibi bir şeyler söyledi normalde yalın 8mbs sınırsız kullanıyorum kendi hatalarından dolayı 63 yerine ödediğim faturaya 2 ay 80 tl geldi otomatik ödeme talimatı olduğu için günü gelince banka otomatik yatırıyodu extreyi incelediğimde 80 tl gördüm tamam düzeltiriz dediler 2 ay 45 tl geldi fazla aldıklarınımı düzeltmek içinmi müşteri kaybetmemek içinmi diye düşündüm bi bakim dedim onlıne işlemlere 265 tl müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum müzik dinkiyorum yarım saattir sinirlendim kapattım

j5x6l.jpg

bu nasıl iştir

BTK'ya şikayet et.

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
ettim bile btkdan sonuç ne zaman gelir acaba faturayı ödesemmi ödemesemmi son ödeme tarihide yakın bide faiz girerse iyice yandık ve hala müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum

T800

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Hocam daha önceden ödenmemiş borç olabilir mi ?
Çünkü buna benzer bir olay benimde başıma gelmişti meğerse daha önceden ödenmemiş 2 veya 3 aylık fatura varmış tam hatırlamıyorum ama hepsini toplayıp tek faturaya eklemişlerdi :)

the grudge

Profesör
Reaksiyon puanı
49
TTNET avea'ya özenmiştir... her zaman kazık fatura...

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Superonline'da hayat var diye boşa demiyoruz :D

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
direk ara müşteri hizmetlerini böyle şeyler beklemeye gelmez

BeratAdgzl

Asistan
Reaksiyon puanı
3
kardeş bende 2011 aralık ayı faturası gelmişti 360 lira diye sonra kendiliğinden kayıp oldu. 2012 aralık ayında geldi fatura :)

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Superonline'da hayat var diye boşa demiyoruz :D

varda keşke burdada olsa işte yok ttnetten başka şirket yok burda

direk ara müşteri hizmetlerini böyle şeyler beklemeye gelmez

ah bi ulaşabilsem biliyorum ben napçağımı onlara

Hocam daha önceden ödenmemiş borç olabilir mi ?
Çünkü buna benzer bir olay benimde başıma gelmişti meğerse daha önceden ödenmemiş 2 veya 3 aylık fatura varmış tam hatırlamıyorum ama hepsini toplayıp tek faturaya eklemişlerdi :)

daha önceden ödenmemiş fatura olması imlansız şöyle imkansız fatura hesabıma her ay 500 tl yatırırm günü gelen fatura ödemeleri banka bu hesaptan çeker elden ödemiyorum çünkü otomatik hesap bu ttnet için değil sadece su elektrik doğalgaz hepsi için geçerli fatura hesabı bunu ödememiş iyikide ödememiş hesapta bakiye yetersiz kalmış elektriği suyu doğalgazı ödemiş buna yetmemiş yetmezde zaten hesapta 500 tl olur her ay düzenli ve sistemli bir şekilde ben bunu ödemiycemde kesinlikle öderim ama şöyle bana 4 5 ay fatura göndermesin o zaman böyle bir şey mümkün olur heralde 80 tl ödediğim 2 ayı faturadan eksilterek 45 ödeme çıkarmışlardı böyle oluyosa mantık olarak ben ödeyim bu 265 tlyi bana 4 5 ay hiç fatura gönderme müşteri hizmetlerine ulaşsam bunu söylüycemde ulaşamıyorumki

Dr.Yunus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kardeş şanslıymışsın ki ttnet faturasına hesaptaki bakiye yetmemiş kesinlikle ödeme yapma btk işi halledecektir bak ondan sonra böyle bir hata yapıyorlarmı