Gözler Muntari ve Ceyhun Gülselam'da !

Bu konuyu okuyanlar

alsec_

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Galatasaray, Klose defterinin kapanmasının ardından gözünü Muntari ve Ceyhun Gülselam'a çevirdi. Lazio’nun kalecisi Muslera ile de imza aşamasına gelindi.​

ceyhun3zc6.jpg

Galatasaray, Klose defterinin kapanmasının ardından gözünü Muntari ve Ceyhun Gülselam'a çevirdi. Lazio’nun kalecisi Muslera ile de imza aşamasına gelindi.

Galatasaray, geride bıraktığımız sezonu Sunderland'de kiralık olarak geçiren Interli Sulley Muntari ile yapılan görüşmede ilerleme kaydetti. Muntari transferinin birkaç günde netleşmesi bekleniyor.

Lorik Cana ile yolları ayırmayı planlayan sarı-kırmızılılar, Arnavut futbolcunun boşluğunu Muntari ile dolduracak. Kaleci transferinin de 1-2 gün içerisinde açıklanması bekleniyor.

Öte yandan, Lazio'nun Uruguaylı file bekçisi Fernando Muslera ile büyük ölçüde anlaşıldı.

Galatasaray, Trabzonspor ile sözleşmesi sona eren genç futbolcu Ceyhun Gülselam'ı da alarak 2. yerli transferini yapmak istiyor. Sezon içerisinde Blackburn tarafından izlenen Ceyhun'un, önümüzdeki günlerde resmen Galatasaraylı olması muhtemel...

http://www.ntvspor.net/haber/futbol/42273/gozler-muntari-ve-ceyhun-gulselamda

way_be

Dekan
Reaksiyon puanı
12
ikiside çok iyi olabilir ama işte haber gerçek mi

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
Muntariyi istemem aga..
Sunderland'in başkanının lafı var. Muntariyi Cana'nın yokluğunu aratmasın diye aldık ama yerini tutamadı dedi.

alsec_

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Bende Cana'nın defansif yönden Muntari'den iyi olduğunu düşünüyorum.Ayrıca Ceyhun'un da kesinlikle alınmasını isterim iyi bir alternatif olur kendini geliştirirse yeni Mehmet Topal'ımız olabilir diye düşünüyorum...

Persona Grata

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
53
Muntari'nin gelmesini ben de pek istemiyorum açıkçası ama Ceyhun gelirse kadro revizyonunda kullanılabilecek iyi bir yedek olacağını düşünüyorum.