Soru Görüşürüz Sdn Forum Ahalisi

Bu konuyu okuyanlar

selimaksungur1

Doçent
Reaksiyon puanı
689
Forumu bırakma kararı aldım belki bu konu kapatılır veya altına ne yorumlar gelir bilemem ama son bir şeyler yazasım geldi niyeyse.

Oyun konularına yazmak için kaydolduğum bu forumda bir çok şey öğrendim burada insanları bilgilendirmek için cümle cümle , kelime kelime "tarafsız" bir şekilde yazan büyüklerimin varsa küçüklerimin ellerine , emeklerine sağlık.

2-3 ay bu foruma her gün düzenli girdim vakit geçirdim ve moderatörler gerçekten çok samimi ve burada işini düzgün yapan insanlar hepinize kolay gelsin.

Forumu bırakma sebebim ise son zamanlarda forumda bir sürü **İçerik silindi. -atkaksoy501** bide banlanıp duruyorum twitter'da boomerlarla savaşmak daha zevkli orada devam edeceğim.

@ÖzkanK. hariç diğer üyelere saygısızlık ettiysem affola.

Kendinize iyi bakın SDN Ahalisi.

Son düzenleyen moderatör:

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Kendine iyi bak, kararına saygı duymak gerek.

Ancak bir atasözünü hatırlatmak isterim.
"Pire için yorgan yakılmaz."

Yalnız yanlış Özkan'ı etiketlemiş olabilirsin. ? Mesajı olmayan birine sinirlenemezsin gibi ?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,853
Kendine iyi bak, kararına saygı duymak gerek.

Ancak bir atasözünü hatırlatmak isterim.
"Pire için yorgan yakılmaz."

Yalnız yanlış Özkan'ı etiketlemiş olabilirsin. ? Mesajı olmayan birine sinirlenemezsin gibi ?
Yorgan altını sıcak saklayan pirelerdir efenim :D Hem büyükleri de var Güve diyoruz ona. Ondan 1 adet olsa 100 pireye bedel :D
Ultra komando askeri gibi yani