GoPlayer Tüm Formatları Oynatabilen Akıllı Oynatıcı

Bowen32

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Merhaba arkadaşlar yeni bir media player keşfettim ve çoğu sitede yok ve coğunlukla GOM PLAYER ile karıştırlıyor ama bence bu oynatıcı şu anda piyasadakilerin en iyisi neredeyse tüm formatları oynatabiliriyor FLV dahil ve program ÜCRETSİZ ve TÜRKÇE ve de oynattığnız filmlerden görüntü alabiliyorsunuz ve detaylar:

Yüksek resim kalitesi
1. Benzersiz ShaderEngine[SUP]TM[/SUP]görüntü geliştirme motoru, 4 kat hız ile işler, görüntü gürültüsünü azaltır, keskin görüntü kalitesi sağlar, düşük kaliteli video tam ekran şeklinde oynatabilir.2. Benzersiz LiveColor[SUP]TM[/SUP]renk iyileştirme algoritması, resmin renkleri daha canlı olur3. Benzersiz SmartAmplify[SUP]TM[/SUP]akıllı ses alanı dengesi tekniği, ses etkisi daha sarsıcı olur. Düşük tüketim
1. Benzersiz FastMotion[SUP]TM[/SUP]kod çözme ve optimizasyon tekniği, CPU ve bellek kullanımını çok sayıda azaltır. Çok çekirdekli SSE2 SSE3 MMX GPU optimizasyonu2. Benzersiz PowerTravel[SUP]TM[/SUP]seyahat için güç tasarruf modu, enerji tüketimini azaltır, dizüstü bilgisayarın bekleme süresini artırır.3. Benzersiz EyeCare[SUP]TM[/SUP]gözler koruma modu. Uzun zaman seyrettiğinde gözler yorulmuyor. Sağlık en önemlidir. Akıllı
1. Benzersiz Anti-Silly[SUP]TM[/SUP] yapılandırmak gerekmiyor. Yüzlerce mantık devresi dalı otomatik şekilde donanım yapılandırmasına göre en iyi modunu seçecek.2. Benzersiz CloudMatching[SUP]TM[/SUP]akıllı altyazılar gösterme tekniği. Bundan sonra yabancı filmleri seyrederken eşlenen altyazıları bulmamız gerekmiyor. Hoş bir görüntü
1. Profesyonel kullanıcılardan fikir ve tasarımlar toplanarak basit ve moda arayüz, tam özellik tasarlandı; genel kullanım etkilemez. Özellik butonları, tam başlangıçlar için uygundur.

Benzer ürünleri ile karşılaştırılması

GoPlayerStormCodecRealPlayerKMPlayer
Kurulum paket boyutu4.2M28.9M13-16M13M
Altyazılar akıllıca eşleştirilerek indirilebilir
winner.png
looser.png
looser.png
looser.png
Tüm formatlar için oynatabilir
winner.png
winner.png
looser.png
winner.png
GPU optimizasyonuDestekleniyorDesteklenmiyorDesteklenmiyorDestekleniyor
Yazılım açılma hızıHızlıGenelYavaşHızlı
CPU kullanımıDüşükDüşükYüksekGenel
Başlatıldıktan sonraki bellek kullanımıDüşükGenelGenelYüksek
Oynatırken bellek kullanımıDüşükGenelGenelGenel
Kolay kullanım düzeyiKolay kullanılırGenelKolay kullanılırZor kullanılır

İNDİRME: http://www.goplayer.cc/goplayer_tr.exe

Akıllı altyazılar İnternette arayıp altyazıların eşleştirilerek indirilmesi gerekmiyor. Oynatıcı, sürüme göre en kaliteli Türkçe ve İngilizce altyazıları otomatik olarak indirebilir.
Küçük ve zarif Dünyadaki en küçük ve en zarif oynatıcı.Tam kurulum için sadece 4M istiyor, ek codec paketi gerekmiyor. En yeni format doğrudan desteklenebilir. Oynatırken CPU ve bellek kullanımı çok düşüktür.
Kolay kullanılır Üstün kullanıcı deneyimi tasarımı. 150'den fazla küçük özellik mevcut. En basit şey içinde zarif özellik saklanabilir!

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
Ben k lite codec pack kullanıyorum arada hd lerde takılma yapıyor bi deniyim k lite codec pack ten iyiyse buraya yazarım birde denerken şuna dikkat etmek gerekir k lite nin üzerine kurarsan onun codeclerini kullanabilir bu yüzden ilk k lite yi kaldırıp öyle deniyeceğim.

batucan72

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Denedim.
Güzel bir tarayıcı; ama, kendi kendine kapanma sorunu var.
Film izlerken bir anda kapanıyor.

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Güzele benziyor, bir ara deneyeceğim :)

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
İndirdim,kurdum ilk kurulumda kurulan gereksiz uygulamalar haricinde ilk izlenimlerim olumlu.

Faydalı paylaşım Teşekkürler.

Jordan

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Az önce yükledim; bir kaç farklı video formatını çalıştırdım. Her seferinde, 1-2 dakika sonra program çalışmayı durdurdu ve kapandı.

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Ben k lite codec pack kullanıyorum arada hd lerde takılma yapıyor bi deniyim k lite codec pack ten iyiyse buraya yazarım birde denerken şuna dikkat etmek gerekir k lite nin üzerine kurarsan onun codeclerini kullanabilir bu yüzden ilk k lite yi kaldırıp öyle deniyeceğim.

bende uzun süre k-lite ile wmp kullandım artık vlc kullanıyorum (önceden itici geliyordu)codec ihtiyacı da yok en iyi bence

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Şimdi GoPlayer eski Splayera benzetilmiş kaynak kodu aynı. Ayrıca siteye girerken Emsisoft Anti-Malware malware dağıtımı yapan sunucu uyarısı verdi engelledi.

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
Biraz kararsız bir sürüm pek beğenmedim diğerleri gibi oturmuş değil.

Bowen32

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Ve + bu program URL'DEN video oynatabiliyor ama ben hiç beceremedim :(

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
v9.com gibi illet gibi yapışan tarayıcıyı kumaya zorluyor resmen hoşuma gitmedi .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Gom player ile karşılaştırma yapmamışlar. Bazı kullanışlı + özellikleri olabilir. Ama ben GOMdan çok memnunum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gopplayer güzel ama simdi izliyorum 5 dk sonra izlerken kapanıyor yeni olmaya basladı

Dazu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İndirdim,kurdum,denedim,sildim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çocuk mu kandırıyorsunuz ?
Hangi büyük sitelerde tanıtımı yapılmış, güvenli olarak işaretlenmiş ?
GoPlayer' mış.... PPEEEEH.