Google'ın fotoğraf yazılımı artık ücretsiz | Nik Collection

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,297
nik-logo.jpeg

Google'ın daha önce satın aldığı fotoğraf düzenleme araçları Nik Collection artık ücretsiz! Bugüne kadar 150 dolar fiyatla satılan fotoğraf düzenleme araçlarını mutlaka deneyin.

Teknoloji devi Google, beklenmedik bir şekilde fotoğraf düzenleme aracı olan Nik Collection eklentisini ücretsiz hale getirdi. Daha önce 150 dolara (450 TL) satılan Nik Collection'ın aslında bu fiyatı bile onun önceki sahibi ve geliştiricisi Nik Software'in belirlediği fiyatın oldukça altındaydı.

Birbirinden bağımsız olarak da kullanılabilen yedi adet eklenti içeren Google Nik Collection'ın en yeni eklentisi yarattığı güçlü ve etkili retro efektlerle bilinen Efex Pro. Bununla birlikte koleksiyonda yer alan diğer eklentiler ise şöyle:

Colour Efex Pro, HDR Efex Pro, Silver Efex Pro, Viveza, Dfine ve Sharpener Pro. Google ayrıca Nik Collection'ı 2016 içerisinde daha önce parayla satın alanlara da geri ödeme yapılacağını duyurdu.

Nik Collection indir!

Sistem Gereksinimleri
Mac:
  • Mac® OS X 10.7.5 ile 10.10 arası
  • Adobe Photoshop CS4 (HDR Efex Pro 2 için CS5) ile CC 2015 arası
  • Adobe Photoshop Elements 9 ile 13 arası (Photoshop Elements ile uyumlu olmayan HDR Efex Pro 2 hariç)
  • Adobe Photoshop Lightroom 3 ile 6/CC arası
  • Apple® Aperture® 3.1 veya sonrası
Windows:
  • Windows Vista®, Windows 7, Windows 8
  • Adobe Photoshop CS4 ile CC 2015 arası
  • Adobe Photoshop Elements 9 ile 13 arası (Photoshop Elements ile uyumlu olmayan HDR Efex Pro 2 hariç)
  • Adobe Photoshop Lightroom 3 ile 6/CC arası

Ahbârî

Müdavim
Reaksiyon puanı
345
gimp de çalışır mı? deneyen oldu mu acaba?

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,297
Ben PhotoShop ta denedim, direkt olarak kurulumdan sonra entegre olarak açtı.

Gimp üzerinde açacağını zannetmiyorum.

Ahbârî

Müdavim
Reaksiyon puanı
345
photoshop bulmak lazım o zamana :)

sinebeyaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
inanın ne olduğunu bilmiyorum ama fotoğraf düzenleme aracı ve free olması ilgimi çekti zaten yorulmuştum key hack lenmiş düzenleme araçlarından kurup deniyeceğim heralde iyi birşeydir Nik Collection sonuçta para verip almak zor bu devirde :)