Google Wave Davetiye Dağıtımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

o2hrea

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mct2002(donanımhaber) adlı kişi 4.davetiyeye hak kazanmıştır. Geriye son 11 tane kaldı

PlainLogic

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Bende yeni üye oldum nerden davetiye gönderiliyor acaba?

hakanarin

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Aslında wave davetiyeden ziyade öneri sistemiyle çalışıyor şu anda. Yani siz aslında davetiye göndermiyorsunuz. Arkadaşınızın davet alması için öneride bulunuyorsunuz. Tabi bu önerinin kabulü ise tamamen google'a kalmış birşey.

Belkide farklı kişiler tarafından en çok davet için önerilen kişiler daha çabuk davet alıyorlardır. Kim bilir?

ondr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar son mesaj atanlardan olumlu sonuc alan varmı =) ona göre bende istiyim

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177

peace_346

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
google wave den onay geldi fakat sizlere nasıl yollayacagımı bilmiyorum wave i olan arkadaslar yardımcı olabilir mi?

hussmen

Asistan
Reaksiyon puanı
5
google wave den onay geldi fakat sizlere nasıl yollayacagımı bilmiyorum wave i olan arkadaslar yardımcı olabilir mi?

Navigation > All > Invite others to Google Wave e
tıkladığın zaman sağda açılan görüntüleme penceresinde;
"Enter an email address" yazan yerin altındaki kutuya önermek istediğin e-posta adresini yazıyorsun ve "Add to invitation list"e tıklıyorsun.
Hepsi bu kadar :mrgreen:

Sanırım yeni üye olanlara böyle bir ayrıcalık tanınmıyor. Eski toprakların karizması bir başka oluyor tabii :dirol::thumbup1:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

peace_346

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Invite others to Google Wave yok bende iste acaba soylediginiz gibi bir invite mail varda birinin bana forwardlaması mı gerekli ki?

o2hrea

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Davetiye yada ileriye dönük önerili davetiyeler sona ermiştir. :)

gvn

Profesör
Reaksiyon puanı
19
teşekküler sitenin sistemini tam anlamadım anlayayım davetiye varsa atarım sizede

aslanpayi

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Elinde wave davetiyesi olan var mı? bana bir adet gönderebilecek kişiyle ben de elimde işime yaramayan 107 liralık google ad-words şifresini takas edebilirim.

iletişim bilgileri için özelden görüşelim

İlgilenenlere Teşekkür ederim.

mechanicalert

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende bir adet rica edecektim ama sanirim bitmis..

admin@makineci.net adresinden ulasabilirseniz bana sevinirim davetiye gonderecek olan aradaslar varsa fiyat verirlerse bana havale sekilde, anlasabilirsek almak isterim..saygilar

aslanpayi

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Dostlar bu davetiye nasıl gönderilir bu wavede bi tarif edecek bri varmı acaba? Bana bir iki kişi wave gönderdi sağolsun dalgaya kapıldık ama bu sefer de davetiyenin nasıl gönderileceğini sabahtan beri çözemedim. bunu öğretecek biri çıksa da ben de bir iki kişiye faydalı olsam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...