Google Türkiye'nin ofisine girdim

S4B0T4J

Profesör
Teknoloji adına hiç birşey yok nerdeyse.. Bir kaç laptop, bir kaç baayan ve oturma grupları vs.. :) Koskoca Google'un Türkiye ofiside bu kadar olurdu..

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Teknoloji artık tarayıcıda. Bulut bilişim sayesinde akıllı telefon nerede veya laptop nerede, her şey orada. Başka neye gerek var ki?

What The Hell

Profesör
Ofiste her şeyi anladımda o ortada ki salıncak ne alaka? Ayrıca orda çaycı olarak bile çalışmaya razıyım :(

mustang

Dekan
İlk anda çekici geliyor.Sonuçta Google var işin içinde.:rolleyes:
Ama ben bu ofis ortamlarında duramam yav.Teklif gelse buradan,bir şartla kabul ederim.:mrgreen:
O salıncağa binmek serbest olacak,İnce belli Google logolu bardaklardaki çayda sınır olmayacak.:p:laugh:

Freude

Asistan

Masadaki Şişe Şarap mı? Mantar Tıpa? :mrgreen:

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
daha yeni taşınmışlar arkadaşlar. hem videosunu da çekelim ondan sonra bakın. fotoğrafları iphone ile çektim.

mstfcck

Asistan
Fena değil :) Küçük bi yer orası ama içeri baya şey sığdırmışlar :) 4. Levent Tekfen Tower'da ofis. Bende Tekfen'de çalışıyorum da ordan biliyorum :)

Ne kötüsü, ne fena değili!! Mükemmel ofislerinden biri. Arkadaşlar Google bu işi biliyor. Google'ın çalışma tarzını bilmeyen kişiler için hiç birşey diyemem.