Google Play Satıcı Hesabı

Bu konuyu okuyanlar

Asil_

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Google Playde herhangibir uygulamayı paralı koyacaktım. Satıcı hesabı oluşturmam gerekiyordu. Bu ne böyle küfür gibi :crying:

vybrw.png

Mackle LLC

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Başka ülkeye yaşadığın yeri kaydırsan olmuyor mu ? Ayarlar gibi bir yer varsa. Pek bir bilgim yok ama belki çalışabilr.

CieM

Asistan
Reaksiyon puanı
4
belki bir şekilde yerini değiştirirsin ama muhim olan o değil . Neden ülkemizde desteklemiyor ?¿

Asil_

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Buna çözümü olan var mı çok aradım ama bir sonuç bulamadım. Eskiden satıcı hesabı oluyordu parayı Türkiye'den çekemiyorduk.. O bile yok artık ben böle işin...

kamildoan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hocam bunun bir çözümü yok maalesef, başka ülkeyi seçerseniz eğer sizden sosyal güvenlik numarası falan istiyor o ülkenin vatandaşı olduğunuza dair ayrıca Türkiye deki banka hesabınızı ilişkilendiremiyorsunuz. Eğer desteklenen ülkelerin birinde banka hesabınız varsa paralı satış yaparsınız ve parayı burdaki banka hesabınıza online yollarsınız aksi takdirde mümkün değil. Google ın gerçek yüzü bu malesef ülkemizden milyonlarca dolar para kazanır ama diğer ülkelere sunduğu hizmetlerin çeyreğini bile vermez. Uygulama satın alabiliyorken satamamamız bunun en büyük örneği zaten

Asil_

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tamamen saçmalık bize yaptıkları..

Asil_

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Evet birkaç ay önce çok şükür açtılar