Google play para iadesi kaç gün sürer

Bu konuyu okuyanlar

Gece baykuşu

Doçent
Reaksiyon puanı
291
Merhabalar google play üzerinden indirdiğim uygulama içi harcama yapıp iptal ettim. 1 hafta oldu ama hala para iadesi yatmadı. bu kadar uzun mu sürüyor nasıl ulaşabilirim

Hollywoo

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,462
Merhabalar google play üzerinden indirdiğim uygulama içi harcama yapıp iptal ettim. 1 hafta oldu ama hala para iadesi yatmadı. bu kadar uzun mu sürüyor nasıl ulaşabilirim
Telefonda ki boş dosyaları silip hızlandırması için bir program satın almıştım google play dan uygulamayı sildim ama 1-2 aydır para iadesi yok sanırım iade etmicekler zaten 2-3 tl bir şeydi :D

Gece baykuşu

Doçent
Reaksiyon puanı
291
Telefonda ki boş dosyaları silip hızlandırması için bir program satın almıştım google play dan uygulamayı sildim ama 1-2 aydır para iadesi yok sanırım iade etmicekler zaten 2-3 tl bir şeydi :D
Geçen sefer hızlı yatmıştı bu sefer nedense yavaş ilerliyor

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Bankaya göre bu durum değişebilir,1 yada 2 haftada paranın sizin tarafınıza geçeceğini düşünüyorum.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Hangi ödeme kanalını kullandığınızı yazmamışsınız mobil ödeme ise o gün içinde olması gerekirdi, banka kartı ise max 10 gün içesinde oluyor.