Google Pixel 2 XL alınır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

Pace

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhabalar, Uzun süredir yaklaşık 4 senedir iphone 5s kullanıcısıyım. Telefonumdaki donmalar, takılmalar, batarya performansı fazlasıyla can sıkmaya başladı. Bu yüzden telefonumu değiştirmeye karar verdim.
Android dünyasını çok bilmiyorum fakat elimdeki paraya sıfır veya ikinci el ortalama bi android alabiliyorum.

Telefon araştırırken Google Pixel 2 XL'e denk geldim. Hakkı Beyin incelemesini izledim. Çok beğendim Saf android, kamera performansı, uzun süre güncelle desteği ve stabil oluşu tam istediğim özellikler.

Kamera, pil ve stabil oluşu benim için önemli. Uzun süre kullanacağım bir telefon olucak.

İnternetteki bazı sitelerde ikinci el vs sıfır fiyatları 2600 - 4000 arası fiyatları değişiyor.
Bu telefona max. ne kadar verilir?

Sizce 2019' a girerken bu telefonu almak mantıklı mı ?

Sizin tavsiyeleriniz nelerdir? Teşekkürler

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Gayet te alınır. En hafif android arayüzlerinden birisi,en hızlı güncelleme alması ve 2017’nin en iyi akıllı telefon kamerasına sahip olması gibi özellikleri var(kamerası 2018 modelleriyle de yarışır)

Dizayna önem veriyorsan bunun görünüşü en iyilerinden diyemem.

Fakat şunu da söylesem iyi olur: bazı pideler kronik sorunlu olabilir. Güvenilir birisinden almanı öneririm.

Pace

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Gayet te alınır. En hafif android arayüzlerinden birisi,en hızlı güncelleme alması ve 2017’nin en iyi akıllı telefon kamerasına sahip olması gibi özellikleri var(kamerası 2018 modelleriyle de yarışır)

Dizayna önem veriyorsan bunun görünüşü en iyilerinden diyemem.

Fakat şunu da söylesem iyi olur: bazı pideler kronik sorunlu olabilir. Güvenilir birisinden almanı öneririm.

Teşekkür ederim. Önereceğiniz başka bir telefon var ise önerilere açığım.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bütçeniz nekadar

Şuan 3200 max.

Son düzenleme:

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Camera olarak alayım diyorsan xda gelistiriciler portladilar google camerasini benim telefon s8 google pixel gibi portre foto cekiyorum simdi pixel 3 portlayacaklar ondada night slim özelliği de olcak. Demek istediğim kamera için gecmen sacma cunku yazilimsal onun kamerasi diğer ozellileri icinse bilemem.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Meizu 16th öneririm bu cihazın düz meizu 16 modeli var onunla karıştırma meizu 16th öneririm. Batarya ortalama gidiyor geriye kalan her yönden en üstlerde zaten o paraya ikinci el filan garantisiz geçen senenin pixel 2xl cihazını almanın mantığı pek yok kvk'lı sıfır 16th memnun eder sizi.

DarKeN

Müdavim
Reaksiyon puanı
88
Bu saatten sonra Pixel 2 alınmaz. Daha güncel telefonlara bakmalısın

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bu fiyata meizu 16th(düz 16 değil 16th) alınır. Garantisiz kayıtlı dersen 3500e OnePlus 6t falan bulunur LG G7 var var da var.
Meizu 16th iyi ama 3200 fiyat iyi meizu Türkiye garantili

Son mesajlar