Google mobil reklam sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
20
Arkadaşlar bu son zamanlarda olan bir olay, ben daha 1 hafta filan önce Google'dan bildirimler almaya başladım , normalde izin vermem bildirimlere, site bildirimleri de kapalı , ama daha 10 dakika önce yine aynı şey oldu, ondan 30 dakika önce de , bir yardım eder misiniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sadece NTV değil arkadaşlar, shiftdelete den, Habertürk, Hürriyet, birsürü site daha, illaki Google bildirimlerini kapatıp da önemli birşey olduğu zaman bilgisiz kalmak istemiyorum

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-02-19-21-33-55-332_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2021-02-19-21-33-55-332_com.miui.home.jpg
    36.9 KB · Görüntüleme: 80

NickChicken

Profesör
Reaksiyon puanı
2,596
Büyük ihtimalle Google Haberler uygulaması yüklü. Onun bildirimlerini ayarlardan kapatabilirsiniz.

LifeStyle

Müdavim
Reaksiyon puanı
802
google news işareti var sol üstte. o vardır. o yok ise kullandığın tarayıcının herşeyini sıfırla. olmazsa google ın haberler akışı var (telefonun soluna doğru kaydırınca çıkan haber bölümü) oradan bir şeyler yapmış olabilirsin kontrol et.

olmazsa ayarlar/uygulamalara girip google ın bildirimlerini de aktif edebilirsin. virüs değil ama virüsten şüpheleniyorsan google play storedan "dr.web light" isimli antivirüsü indirip tarat. sonra sil. arkaplanda boşuna çalışmasın. şarjını etkiler. ihtiyaç halinde indirirsin tekrardan

Reaksiyon puanı
20
Dur bı sırayla yapayım , çok teşekkür ederim sonucu bildiririm

Verilerini temizledim, sıfırla derken bunu mu kast etmiştin?
Dur bı sırayla yapayım , çok teşekkür ederim sonucu bildiririm

google news işareti var sol üstte. o vardır. o yok ise kullandığın tarayıcının herşeyini sıfırla. olmazsa google ın haberler akışı var (telefonun soluna doğru kaydırınca çıkan haber bölümü) oradan bir şeyler yapmış olabilirsin kontrol et.

olmazsa ayarlar/uygulamalara girip google ın bildirimlerini de aktif edebilirsin. virüs değil ama virüsten şüpheleniyorsan google play storedan "dr.web light" isimli antivirüsü indirip tarat. sonra sil. arkaplanda boşuna çalışmasın. şarjını etkiler. ihtiyaç halinde indirirsin tekrardan

Yeniden gelirse güncelleme yaparım burada

Reaksiyon puanı
20
chrome için veri temizleme yada geçmişi silme olarak söyleyebilirim.
Reis yine geldi, şimdi ne yapayım

chrome için veri temizleme yada geçmişi silme olarak söyleyebilirim.
Şöyle ilk dediğin paragraftaki haberler kısmında bir ayarlar sekmesi yok?

Video atamıyorum ya :(

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-02-24-20-58-45-951_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2021-02-24-20-58-45-951_com.miui.home.jpg
    27.5 KB · Görüntüleme: 63
Son düzenleme: