Google Maps Uygulaması ön bellek yükleme

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Merhabalar arkadaşlar. Iyi aksamlar. Ben navigasyonu sürekli kullanan birisiyim. Genelde Google Maps kullanıyorum ama bazen şebekenin çekmedigi yerlerde harita gözükmüyor. Bunu daha onceden on yüklemeyle çözebilir miyim? yada Google Maps gibi güzel önceden hafızaya yüklenebilen uygulama var mıdır? Yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Google Maps ve Yandex Navigasyonda önbellekleme var. Eğer gideceğin yer belli ise Haritada güzergah üzerinde gezin. Haritaya yaklaşıp uzaklaş ki detaylı yükleme yapmış olursun. Mümkünse önizleme yapıp sorun yaşamamayı saglayabilirsin. Yandex Navigasyonda sesli yönlendirme ve canlı trafik bilgisi var.
Yada Sygic kurup interneti unutacaksın. Offline harita mevcut.

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Teşekkürler benimde aradığım Sygic gibi offline uygulama. Acaba google maps ide öyle yapamaz mıyım?

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Sygic 1 haftalık haberiniz olsun mağazada ücretsiz gözükür ama indirip kullandıktan 1 hafta sonra ücret ister dip not olarak belirteyim.

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Sygic ücretsiz ancak özellikler kısıtlı. Premium sürüm ücretli ve ek özellikler için ek ödeme gerekiyor.
Yani ücretsiz kullanabilirsiniz.

webrettin

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Nokia nin android için Here uygulaması var ancak samsung için diye biliyorum. Offline harita ve navigasyon sunuyor.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

http://shiftdelete.net/android-icin-nokia-here-maps-indirin-55193