Google & LG Nexus 4 Özellikler ve Genel Destek

Bu konuyu okuyanlar

friendboy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tamam yükledim telefona müzik çalıyor hem laptopta hem de telefonda usb bağlıyken ama aradan bir ya da iki gün geçince hata veriyor. ama şöyle bir şey var telefona müzikleri yüklerken bu parçalar aygıtta görüntülenmeyebilir diye bir ikaz veriyor kabul ederken

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
tamam yükledim telefona müzik çalıyor hem laptopta hem de telefonda usb bağlıyken ama aradan bir ya da iki gün geçince hata veriyor. ama şöyle bir şey var telefona müzikleri yüklerken bu parçalar aygıtta görüntülenmeyebilir diye bir ikaz veriyor kabul ederken
Bir yada iki gün sonra nasıl hata veriyo ya. :)
Android'in kendi müzik çaları dışında, diğer müzik çalarlarda da oluyor mu bu?

friendboy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben de başka müzik çalar yok.ama laptoptan mp3 müzikler çalıyor.mp3 lerdede bir sorun yok.bence bir iki gün bekleyelim eğer sorun devam ederse başka bir çözüm yolu arayalım.

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
ben de başka müzik çalar yok.ama laptoptan mp3 müzikler çalıyor.mp3 lerdede bir sorun yok.bence bir iki gün bekleyelim eğer sorun devam ederse başka bir çözüm yolu arayalım.
E Google play'den indir, o kadar güzel müzik çalarlar var. Poweramp'i öneririm bak, ses efektini equalizerdan Rock yada Techno olarak belirle, ben ne dinliyormuşum bugüne kadar dersin. :)

friendboy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bunlar ücretsiz galiba. biraz uğraşmam gerekiyor. araştıracam. ilgin için teşekkürler.

Xperia007

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim Nexus 4 te wifi direct ve wifi hotspot var mı

ysf.taskin

Asistan
Reaksiyon puanı
9
hotspot var. wifi de var. da wifi direct dediğin ne. onu anlamadım

C.A.

Asistan
Reaksiyon puanı
3
kliksanın sattığı nexus 4 lerden alan varmı? garantisi teleservice mi?

gkhn12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben 1 ay önce teknosadan aldım nexus 4 ve aldığım günden beri ekranın altında anlamadığım bi hata var,bozuk telefon verdiler daha yere hiç düşürmedim.kendiliğinden arada 2,3 saniye gelip kayboluyor hata garantiye gönderdim 2 sefer bi hata bulunamadı deyip geri gönderiyorlar.napmam lazım bi yardımcı olurmusunuz ?
106ffabd-025f-4ec3-bff0-20af10b02899.png

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeşim online olduğun için şuan sana yazdım. Bu nexus normal telefoncularda satılmıyormu yalnızca internetten veya teknoloji mağazalarındanmı alabilirim ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar nexusu normal telefonculardan alabilirmiyim ? Bir bayiye sordum getirtemiyoruz dedi. Sadece internette ve teknoloji mağzalarındamı var. yardımcı olursanız çok sevinirim ona göre internetten sipraiş vereceğim. Eğer öyleyse güvenilir bir sitenin linkini verirmisiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
teknosa,darty,kliksa,istanbul bilişim ve bimeks de var şuan gold daha getirtememiş.Herhangi birinden alabilirsin Tercihim teknosa

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben bügün nexus4 alıcamda flash player desteklemiyormuş flash player olmadan ben youtube haricinde video izleleyememmi?Soru mu cevaplarsanız sevinirim çünkü telefonu bügün alcam.

Son mesajlar