Google Keep vs OneNote vs Evernote - En İyi Not Uygulaması

Sizce En iyi Not Uygulaması Hangisi

• Kullanılan toplam oy
    5

mraliaras

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Google-Keep-vs-OneNote-vs-Evernote.jpg

Eğer dağınık bir insansan ve notlarını Akıllı telefon, tablet veya PC 'de tutmak gerekiyorsa, o zaman hayatı daha iyi organize etmek için not tutmalısın.
Not tutarken hangi uygulamayı kullanmalısın, Microsoft'un OneNote'u Google'nin Keep'i ve EverNote; şimdi bunları karşılaştıralım.

Fiyatları

Google Keep'i PlayStore'den ücretsiz olarak indirebilirsiniz. OneNote ve Evernote da ücretsiz, ancak premium sürümleri biraz pahalı.

Bir web uygulaması olarak, OneNote ücretsiz ve Microsoft SkyDrive ile Android, iOS veya Windows Phone için de kullanılabilir.
OneNote, Microsoft Office ile birlikte 200₺ 'ye satın alabilirsiniz. Sadece OneNote, 2013 fiyatı 130₺.

Başlangıçta, Evernote size 60MB boş alan verir. Bunun yükseltmek için ayda 9₺ veya yılda 70₺ 'ye yükseltebilirisinz.
1GB bant genişliği ve daha hızlı performans alabilirsiniz. Evernote Business(İş için), ayda 18₺ 'ye ek işbirliği seçenekleri ile alabilirsiniz..

İşletim Sistemleri

Google Keep; Android, iOS, Windows Phone ve Android Wear'da kullanılabilir.

Microsoft Office içinde - OneNote ile Android, iOS, Windows Phone için web erişimi ve uygulamalar var. Windows 8 için OneNote MX uygulaması alabilirsiniz.

Evernote, Web erişimi, IOS, Android, Windows Phone, Blackberry, Windows ve Mac OS X uygulamaları sunmaktadır.

Organize

Google Keep'de, bir liste olarak notlarınızı tarayıcıda görüntüleyebilirsiniz ve her not için farklı rengi seçebilirsiniz. OneNote ve Evernote içinde not defteri veya birden fazla not tutmanıza olanak sağlar. Anahtar kelimelerle notları etiketleyebilirsiniz.

Metinden Daha Fazlası

Google Keep ile, not tutarken bir yandan da müzik veya resmi not tutmak mümkün.

Microsoft OneNote içinde notlara ses dosyalarını eklemenize olanak sağlar. Excel tabloları ve Screenshot eklemenize izin verir.

Evernote ile, fotoğraf, ses dosyaları, konum vb. ekleyebilirsiniz. Ayrıca Evernote ile el yazısı'da yazabilirisiniz.

Kazanan

Evernote, android için eklentiler, genişletilmiş olanakları gibi özelleştirme ve daha fazla fayda sunan, üç uygulamalar arasında en iyi ve iş sürümü uygun fiyatlı not tutma uygulaması. İkinci pozisyonda birçok platformlarda kullanılabilir OneNote var ama iyi bir üçüncü taraf desteğinden yoksun. Google Keep potansiyeline sahip, ama tek bunlarla başarılı olunmuyor.

Puanlama

Evernote; 4.7/5
Google Keep; 4.4/5
Microsoft OneNote; 4.1/5

Not: Aklıma geleni değerlendirdim yazdım, konu hakkında eksiklerimi yoruma yazarsanız memnun olurum.
İçerik tamamen özgündür.

mraliaras

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Guncelleme: :)
Evernote; 4.7/5
Microsoft OneNote; 4.5/5
Google Keep; 4.2/5

farukarslan

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Google keep kullanıyorum. Şimdilik memnum ama google hesabına baglamasaydim one note kullanirdim.
Guzel inceleme :)