Google ile bir deneyin

Bu konuyu okuyanlar

Efe Zoroğlu

Profesör
Elhamdülilah.Sanatistleri Siz bana getirin iki kaşının ortasından nasıl delik açılır Göstereyim.İzmirde Doğdum Ama.Fatsalıyız Evelallah :D<br /><br />Neyse Şu Video Bizi ve SDN yi Korur.Arşivde Dursun.<br /><br />YASİN Okunuyor<br /><br />http://www.youtube.com/watch?v=GBgVD2xoqy4<br /><br />

Tartarus

Profesör
Ya tamam şarkı çok çabuk açılıyo gerçekten de ama indiremiyorum pcye yapabilen varsa bide onu anlatsın

dahi

Asistan
mesela serdar ortacın son şarkısı garezi tanıtım amacı ile 24 saat içerisinden pcmizden silmek kaydıyla indirmek istiyoruz googlenin ingilizce sayfasına giriyoruz google.com'a sonra arama yerine

intitle:"index.of" (mp4|mp3|avi) garez -asp -htm -html -cf -jsp

bu şekilde yazıyoruz sonra (sarkının ismi 1-2 kelimeden oluşuyorsa noktalar koyalım aralara )

sonra enterlıyoruz

http://www.google.com/search?hl=en&...+(mp4|mp3|avi)+garez+-asp+-htm+-html+-cf+-jsp

bu şekilde sayfa cıkıyor daha sonra indiriyoruz şarkımızı seversek hemen siliyoruz ve bir müzik marketine koşup orjinal cdsini alıyoruz :D

Tartarus

Profesör
Ha işte orda şarkılar çıktığında ben sadece tıklayıp dinleyebiliyorm.
Sağ tıklayınca save as felan yok save link as var... mesela sadece benim beğenmem yetmez dimi cdsini almak için..bi kaç kişiye daha dinletmek için indirmek istiyorum sonra alıyorum cdsini.. ;D

Ahmethz

Rektör
Emektar
google da dizin aratıp mp3 bulma, bir nevi ftp
buna benzer bir yöntem daha vardı bu da yeniymiş demek ;)

elektr10

Profesör
Tartarus dedi ki:
Ha işte orda şarkılar çıktığında ben sadece tıklayıp dinleyebiliyorm.
Sağ tıklayınca save as felan yok save]
Başka bir şey dene o zaman.Ben çok deneme parçası indirdim ;D hepsinde farklı kaydet(save as) vardı.

elektr10

Profesör
Tartarus dedi ki:
(elektr10'a)Tamam ya sana da zahmet verdim. Sağol yardımların için..
Zahmetlik bi tarafı yok sanata ve santçıya hizmet ediyoruz ;D
Senin işin hallolsun yeter ki.

O olmadıysa bir çözüm daha:İnternet download manager'da sağ tıklayıp "download with IDM" yazan yere tıklayınca indiriyor.Belki diğer indirme yöneticilerinde de vardır ama IDM'de kesin 8)

Tartarus

Profesör
elektr10 dedi ki:
Tartarus dedi ki:
(elektr10'a)Tamam ya sana da zahmet verdim. Sağol yardımların için..
Zahmetlik bi tarafı yok sanata ve santçıya hizmet ediyoruz ;D
Senin işin hallolsun yeter ki.

O olmadıysa bir çözüm daha:İnternet download manager'da sağ tıklayıp "download with IDM" yazan yere tıklayınca indiriyor.Belki diğer indirme yöneticilerinde de vardır ama IDM'de kesin 8)
.
Sen de vur deyince öldürüyosun valla...
Zati kotayı aştıydım niye azdırdın ki beni şimdi... ;D
Sanatçı için yani... :p

Efe Zoroğlu

Profesör
inurl:"login.asp"

Sonuçları kısıtlamak için "intitle" operatöründen faydalanın.

intitle:Sadece ilk arama kriteri başlık satırında aranır.Diğer kelimeler ise metin içersinde taranır.

Ünlü bir expolit yardımı ile tüm müşteri bilgilerine sipariş listelerine ve hatta kredi kartı numaralarına erişmek mümkün.

SDN Son Haberler