• Tesla, Türkiye’de! Şimdi ne olacak?

    Elon Musk'ın sahibi olduğu Tesla, web sitesindeki şarj istasyonları sayfasını düzenleyerek Türkiye'de 10 farklı şehirde şarj istasyonu konumu ekledi.

Google Haritalar yeni görünümüyle size ayak uyduruyor!

Bu konuyu okuyanlar

S

Shiftdelete.Net

SDN Okuru
google-haritalar-yeni-gorunumuyle-size-ayak-uyduruyor-sdn-01.jpg

Gideceğiniz yeri bulmada büyük kolaylık sağlayan Google Haritalar için gelecek yeni güncelleme sayesinde uygulama çok daha işlevsel bir hal alacak.

https://shiftdelete.net/google-haritalar-yeni-gorunumuyle-size-ayak-uyduruyor

:: Haritalar için sunulacak yeni arayüz hakkında ne düşünüyorsunuz?
 
Son düzenleme:

FY2005

Profesör
Katılım
14 Eylül 2007
Mesajlar
1,237
Reaksiyon puanı
8
Puanları
38
Google haritalarda herşey iyi güzelde, gideceğin yere çok saçma yollardan götürüyor. Bazen sırf denemek için bildiğim bir yere giderken açıyorum. Deyim yerindeyse yaptığı sağ elle sol kulağı göstermekten başka birşey değil..
 

AlicmAtalar

Asistan
Katılım
10 Kasım 2017
Mesajlar
215
Reaksiyon puanı
104
Puanları
43
Bu map uygulamalarında yaşadığım en büyük problemi açıklamak isterim. Örneğin E-5 de seyir haldeyken , sistem beni yani aracımı yan yoldamı yoksa e-5 'de mi gittiğimi karıştırıyor. Aynı paralelde gittiğim için ve yollar arasında 3-4 metrelik mesafe olduğu için yanılıyor. Buna umarım çözüm getirmiştir.
 

bugrahan53

Öğrenci
Katılım
25 Mayıs 2014
Mesajlar
29
Reaksiyon puanı
2
Puanları
3
Anladığım kadarıyla bizim rutinimize ayak uyduracak artık. Her gün ne yapıyorsak bize ona göre bir arayüzle hizmet verecekler. Bir gün sıkılıp başka bir şey yapmak istediğimizde işkenceli bir durum yaşamayız umarım.
 

Son mesajlar

Üst