Google Glass a rakip geliyor

Bu konuyu okuyanlar

xyz1234

Profesör
Reaksiyon puanı
13
[video=youtube;b7I7JuQXttw]https://www.youtube.com/watch?v=b7I7JuQXttw[/video]

hdoru

Asistan
Reaksiyon puanı
0
konuyu biraz daha gelistirebilirdin..

xyz1234

Profesör
Reaksiyon puanı
13
konuyu biraz daha gelistirebilirdin..
video geniş geniş anlatıyor. videonun sonundaki www.spaceglasses.com adreside konuyu anlatıyor zaten. tekrarı israfı kelam olur düşüncesiyle yazmadım.
ürün windows platformuyla uyumlu çalışabilen unity 3D mine craft gibi desteği hazır olan ve şu anda değişik projeleri, fikirleri oylamaya sunmuş olup oylama neticesi bu fikirleride ortaya koyacak v bir uygulama marketi olacak bir ürün. ön sipariş almaya başlamışlar. fiyatı sitesinden görebiliyorsunuz ve sipariş verebiliyorsunuz.

chalilozdemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben bunu yıllarca önce biliyordum. Hatta yanılmıyorsam 6-7 sene önce bir gözlük satmıştım. Benzerinin gelişmiş halidir.

KuKLy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Konuyu biraz daha açsan kim bu adam ne zaman üretime başlıyor. Detaylı açıklama bekliyoruz.

fatih.soylu88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ayrıca LG'de Google'a rakip olarak Glasstic adında bir akıllı gözlük üretimine başlamış

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Kullanmayı, geliştirmeyi aşırı çok istediğim bir sektör giyilebilir teknoloji. 3d hologram çok da verimli bir düşünce. Google glassdan ayrılan bir özelliği olmuş, yanınızda ayrı bir bilgisayar taşıyıp bunun gücünden faydalanmak! Bu sistem tutar ;)

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Gözlerde dürbün gibi duruyor anasını satim. :D Tasarımı berbat. LG'nin Glasstic'i de çıksın bakalım. Google glass olmazsa Glasstic'e bakacağım artık. :D

xyz1234

Profesör
Reaksiyon puanı
13
arkadaşlar ürünün tanıtımları spaceglasses.com adresinde. bu siteden ön siparişte verilebiliyor. bu arada yeni bir video da yayınamışlar.
[video=youtube;LuMv29nKo2k]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LuMv29nKo2k[/video]

KuKLy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ürünün tanıtımları spaceglasses.com adresinde. bu siteden ön siparişte verilebiliyor. bu arada yeni bir video da yayınamışlar.
[video=youtube;LuMv29nKo2k]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LuMv29nKo2k[/video]

Öyle gözlüğüm olacak orada açıkta bırakıcam tabii ya :D

Mackle LLC

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Böyle bir gözlük çıkarsa para biriktirip kendime alırım. Gerçekten bana inanılmaz gelen bir gözlük tebrik ediyorum yapanları

superbike

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnanılmaz gerçekten, üzücü olan üretim ve teknoloji anlamında biz hep uzağız böyle şeylere :(

finrod

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
insanı heveslendiren bir haber ama bizim elimize ne zaman ulaşır bilinmez

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Rekabet daima son kullanıcıya yarar rakip olması dileğiyle..

Son mesajlar