Google girince başka siteye yönleniyor sorun

MyDaİsY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar
ne olduysa bir sorun oldu anlamadım www.google.com.tr girmeye çalışıyorum http://tr.qooglee.com/
diye bir adrese yönlendiriyor otomatik girişlerim google olduğu için direk oraya yönlendiriyor :rolleyes: acaba virüs mü yedim olasılık diye Sistemi geri yükledim sorun düzelmedi Explorerde de firefox da da aynı sorun.. Google açılmıyor o adrese yönleniyor :mad: Sizce sorun nedir?

ufukcoskun

Dekan
Reaksiyon puanı
104
Sistem geri yükleyerek virüs gitmez ki.Sadece ayarlar geri alınır.Bir virüs taraması yapın muhtemelen virüs girmiştir.

ulaş35

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Host dosyasında bir sorun olabilir belkide.

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Evet Kesinlikle Bu Bir Virüs... Reklam Virüsü Hemde.. Birşey Sormak İstiyorum Anasayfanı Değiştirebiliyormusun?

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
hijackthis ile host dosyasındaki yeni girişleri silebilirsin veya kendin de not defteri ile açıp da bakabilirsin.

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Büyük ihtimal virüs.Spyware Doctor gibi programlarla PC ni taratmanı öneririm..

by efsane

Rektör
Emektar
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,135
hocam google senden küsmüş türkiyede olan bi akrabasına yönlendiriyo:D:D:D geçmiş olsun

bug

Asistan
Reaksiyon puanı
7
windows'un kurulu olduğu sürücüde windows adlı klasöre gir.Sonra system32 sonrada drivers'a gir.Orda etc klasörü olucak onu aç.hosts isimli dosyayı not defteri ile açıp bak orda bir kayıt olması lazım. Onu sildiğin anda düzelmesi lazım.

chatLaqim

Asistan
Reaksiyon puanı
0
buna benzer bi sornla bnde karşılaşmıştım eer internet explorer 8 i kullanıyosn ve sonradan kurdusan proğram ekle kaldırdan interneti kaldır ve yeniden kur sorun düzelebilir bn bu şeklde yaptım ve düzeldi şu an da hiç bi sorun yok...

enesyildiz

Asistan
Reaksiyon puanı
2
hangi sayfaya yönlendiriyo. kayıt defterinde sitenin adını arattır çıkar :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardesim benim bir sorunum var googleye giriyorum bişeylerde geziniyorum otomatik başka bir sayfa eliyor acaba neden

justlive4life

Doçent
Reaksiyon puanı
18
2010 konusu gün yüzüne çıktı :)
Foruma döneceğinden şüphem var :) yinede yazayım bişeyler.
Sen en iyisi bir format attır PC ye :)
(her hastaya "ANJİYO yaptır" ya da "GRİPİN iç geçer" diyen yaşlılar gibi oldum)

CasperCrazy

Asistan
Reaksiyon puanı
0
2010 konusu gün yüzüne çıktı :)
Foruma döneceğinden şüphem var :) yinede yazayım bişeyler.
Sen en iyisi bir format attır PC ye :)
(her hastaya "ANJİYO yaptır" ya da "GRİPİN iç geçer" diyen yaşlılar gibi oldum)
Format değilde arkadaş şifayı kapmış. Hangi sitelere girdiği azcok belli :D :D haha

cukka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende de aynı sorun vardı anasayfa da istratsorf diye bir site açılıyordu. Ne yaptıysam düzeltemedim. En son çare format attım da öyle düzeldi.

BozkurTeam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Anasayfayı değiştirmeyi dene eğer olmazsa seçeneklerden google hariç tümünün yanındaki çarpı işaretine tıklayıp kaldır

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Anasayfayı değiştirmeyi dene eğer olmazsa seçeneklerden google hariç tümünün yanındaki çarpı işaretine tıklayıp kaldır
konu 2010'da açılmış be kardeş :) bırak virüsü büyük ihtimal o pc'nin de yerinde yeller esiyordur :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bnce bilgisayarın malware virüsü kapmıs cunku bndede googleye girmiyordu anti malware indirdim ve sildim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bende de var. her hangi bir siteyi açıyorsun direk onlıne oyun sitelerine yönlendiriyor. bazen chroomden sürpriz ıphone 6 kazanma şansı diye bir site sürekli çıkıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bendede var. virüs taraması yaptırdım ancak sonuç alamadım. Chromu kaldırıp yediden yükledim ancak sorun yinede devam ediyor. Oyun sitesi açılıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm . bilgisayarımla siteye girdiğimde baska yerdeki reklamlari açiyor. sistem geri yükleme yaptım düzelmedi. ne yapmam lazım windows 7 kullanıyorum