Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
0
Merhaba , Google fotoğraflara yedeklenen fotoğrafları Dropbox da olduğu gibi fotoğrafın ismini çekildiği tarih olarak kayededebiliyor muyuz ?

Reaksiyon puanı
57
Tabiki, Bende kaydettiğim oldu fotoğraflarımı hem google fotoğrafları tarih ve gün konusunda iyi

Reaksiyon puanı
57
Önceden kullandım şuan oraya yedeklemiyorum. ben iclouda yedekliyorum daha iyi, kapasitem dolu olduğu için 50 gb bi paket aldım benden ayda 3 tl alıyor, fotoğraflarını google hesabından yedekliyorsun o otomatik senin gününü tarihini belli ediyor. Zaten iphone fotoğraflarında nasıl tarih ve saati gösteriyorsa yedekleceğini fotoğrafını google fotografdada göstercek hem asistan diye birşey var anılarını video olarak kaydettiğide oluyor. Albüm olarak ayrı kaydetceksen albüm oluşturup öylede yedekleyebilirsin.

Reaksiyon puanı
0
Dropbox fotoğraf kaydederken dosyanın ismini fotoğrafın çekildiği tarihi örneğin : 2018-04-11 15.30.00 olarak kaydediyor ya , Google fotoğrafların da aynı özelliği var mı ?

Reaksiyon puanı
57
Sana google fotograflarda ne oldugunu söyleyim tarih!var saati varmı bilmiyorum. Çekildiğin yerden konumu gösteriyor albüm oluşturabiliyon çekildiğin gün ayları yılları listeliyor.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Eyer google fotoğrafları yedekleyeceğin zaman wifiden yapmanı öneririm hücreselde cok kötü internet yiyor çünkü fotoğrafları kalite olarak algılanıyor ben hiç bir zaman düşük olarak kaydetmedim.

Son düzenleme:

Son mesajlar