Google Earth Pro (Ücretsiz)

MolvadaGama

Asistan
Reaksiyon puanı
2
ajW3o2.jpg

Google’ın ücretli hizmetlerinden Google Earth, artık aylık abonelik ücreti istememeye karar verdi. 399 dolarlık abonelik ücretini kaldıran Google, Google Earth Pro‘ya erişimi tamamen ücretsiz hale getirdi.
Şehirleri ve coğrafi şekilleri 3 boyutlu olarak görüntüleyen Google Earth, Google haritalardan daha detaylı bir keşif imkanı sunuyor. Google Earth Pro ise normal üyelikte olmayan 4800×3200 piksel boyutlarında görüntü almak, bir kaç bin adresi kolayca çekmek, yüksek çözünürlüklü video kaydı almak gibi artılara sahip.

bj3DGY.jpg

Daha fazla coğrafi ölçüm özelliklerine de sahip Google Earth Pro’yu kullanmak ücretsiz oldu ama Google halen temkinli davranıyor.
Bu hizmete ücretsiz erişmek isteyenlerin lisans formunudoldurmasını istiyor. Formda ülke, iş, endüstri ve Google Earth Pro’yu kullanacak kişi sayısı gibi bilgiler isteniyor.Google Earth’ü yakından tanımak ve bilgisayarınıza indirmek için google.com/earthLisans formuna gerçek bilgiler girme zorunlulu yok. Eğer istersenizde serial olarak ''GEPFREE''
Girerekte sonsuz kullanabilirsiniz.
4D4lGJ.png

[video=youtube;YD5Tr4PQOWk]https://www.youtube.com/watch?v=YD5Tr4PQOWk[/video]

SmH51

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Normal sürüm ile Pro sürüm arasında herhangi bir fark göremedim.

Parende_N

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Hep normal sürümü kullandım pronun eksikliğini hiç hissetmemiştim

rock

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
güzel teşekkür ederim haber için

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Pro ile normal sürüm arasında ne gibi farklar var ? Kullanan bir arkadaşımız anlatabilir mi?

JBoND

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Teşekkür ederim, faydalı oldu.

efe77

Asistan
Reaksiyon puanı
38
http://www.google.com/earth/download/gep/agree.html adresindeki Kabul Et ve İndir butonuna tıklayıp direkt indirebilirsiniz. Kurduktan sonra sadece E-Mail hesabınızı istiyor. Serial kısmına da GEPFREE yapıştırdığınızda program PRO oluyor. Ayrıca Forum doldurmak gerekmiyor.

MolvadaGama

Asistan
Reaksiyon puanı
2

efe77

Asistan
Reaksiyon puanı
38
İlave bilgilerin kimseye zararı olmaz arkadaşım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
farkları soranlar. google de 5 saniye araştırmayla bulunuyor.

MolvadaGama

Asistan
Reaksiyon puanı
2
İlave bilgilerin kimseye zararı olmaz arkadaşım.
İlave bilgi versen tamam. Ama sen ilave bilgi vermiyosun ki, sanki ben bişey yazmamışım gibi konudaki bilgilerin aynısını yazıyorsun.
Önce konuyu oku sonra yorum yap.