Google Chrome .zip İndirme ve Önizleme

Bu konuyu okuyanlar

Bilozof

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar,

macOS ve safari kullanan birisiyimdir fakat chrome' un eklentilerinden yararlanmak adına chrome kurdum ve kullanıyorum fakat safaride bir pdf dosyası indirdiğimde direkt önüme pdf'in kendisi açılıyor ve chrome da bu böyle olmuyor önce .zip olarak indiriyor ve ardından .zip'in içine girip pdf' i yazdırmam gerekiyor. İşim gereği pdf'lerin bu şekilde uzun yoldan açmak benim için zaman kaybına yol açıyor yani bu şekilde çalıştığım için.

Safaride ki gibi direkt önizleme olarak açılmasını istiyorum fakat açılmıyor direkt .zip iniyor ..

Teşekkürler.
Ekran Resmi 2020-04-13 11.52.45.png

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
merhaba arkadaşlar,

macOS ve safari kullanan birisiyimdir fakat chrome' un eklentilerinden yararlanmak adına chrome kurdum ve kullanıyorum fakat safaride bir pdf dosyası indirdiğimde direkt önüme pdf'in kendisi açılıyor ve chrome da bu böyle olmuyor önce .zip olarak indiriyor ve ardından .zip'in içine girip pdf' i yazdırmam gerekiyor. İşim gereği pdf'lerin bu şekilde uzun yoldan açmak benim için zaman kaybına yol açıyor yani bu şekilde çalıştığım için.

Safaride ki gibi direkt önizleme olarak açılmasını istiyorum fakat açılmıyor direkt .zip iniyor ..

Teşekkürler.Ekli dosyayı görüntüle 93159

Ilginc.
Safaride Direkt Pdf Icerik Indirdiginiz Icin Direkt Pdf Goruntuleniyor Yani
Siz Zaten .zip Arsiv Indirmeye Kalkissaniz Suan Bahsini Ettiginiz Sorunu Safaride de Yasarsiniz.
Icerisinde Olan Bir Pdf Indiriyorsunuz Dogal Olarak Pdf'yi Goruntulemek Icin Belirttiginiz Yollardan Gecmeniz Gerekmekte.

Bilozof

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ilginc.
Safaride Direkt Pdf Icerik Indirdiginiz Icin Direkt Pdf Goruntuleniyor Yani
Siz Zaten .zip Arsiv Indirmeye Kalkissaniz Suan Bahsini Ettiginiz Sorunu Safaride de Yasarsiniz.
Icerisinde Olan Bir Pdf Indiriyorsunuz Dogal Olarak Pdf'yi Goruntulemek Icin Belirttiginiz Yollardan Gecmeniz Gerekmekte.
Merhaba _X_

Yorumun için teşekkür ederim. Fakat şöyle bir şey söylemek isterim, safari de .zip indirmek istediğimde bu dosya zaten .zip olarak iniyor fakat indirilen dosya direkt pdf olduğu için safariye .zip olarak inmiyor sanırsam Chrome ayrıyetten .zip'liyor. Nerden bu kanıya varıyorsun dersen Finder üzerinden indirilenlerden safariden aynı dosyayı indirdiğimde pdf olarak gözüküyor fakat Chrome üzerinden indirdiğimde .zip olarak indiriyor.

Teşekkür ederim.