Google Amca Site mi İndex lemedi

kaberdey

Profesör
Reaksiyon puanı
87
öyle hemen olmaz
gerekli ayarlamaları yapmalısın, sonra işin beklemeye kalıyor ki o durumda bile ne zaman ne de ekleme garantisi vermiyorlar...

javascript:??

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Şey tuaf olan www.****.net i ben açabliyorum yani kendim sitemi açabiliyorum arkadaşlarıma lin katıyorum tıklayın diyorum açamıyorlar yani tek bende açılıyor neden yoksa daha site oturmadı mı tam???

GKHNCKR

Profesör
Reaksiyon puanı
47
sitenin adını verde bakalım işte. sende açılıyor başkasında açılmıyor olmaz. tabi interneti lokal servera yükleyip sadece sen girmiyorsan :D

CebraiL STARK

Asistan
Reaksiyon puanı
1
:d baya olmuş ya :D ikinci el domain aldıysan daha önce reglenmiş falansa googleda ban yemişse sorun çıkabilir ama bekle az :D 1 haftada indexler xD

volkanos

Profesör
Reaksiyon puanı
138
tarayıcın varsa eski de bir kitap varsa en az 30 sayfa tarat kopyala bak hemen indexlemeye başlyacak,ben çok denedim arama motorunu çok test ettim,uygulaması yanlış fakat özgün içerikleri peş peşe yazdınmı hemen robotlarını gönderip indexliyor

bir adet ocr yazılımı indir eski bir kitap temin et sahafçılardan sayfalarını kopar tarayıcıda tarat oradan da word ortamına aktar 50'ye yakın sayfa blogunda yayınla arama motoru daha farklı bakacaktır bloga,1 kaç yazıyla olmuyor ve yazıların güneş yüzü görmemiş olsun.
ben 1 defasında abartmıyorum 1.5 gün pc başından kalkamdım 2 dakikada 1 sayfa taratop belki 1000e yakın özgün içerik gönderdim ,sonunda arama motoru bana şu uyarıyı verdi,siz blogunuzu otomatiğe bağlamışsınız spam algılandı blogunuz 20 gün içinde kapatılacak demişti,blogger değilde bir hosttan yayın yapmış olsaydım hiçbişe diyemeyecek paşa paşa indexleyecekti.
ve yazılarımı abartmıyorum maksimum 30 saniye içerisinde indexliyordu.