Google Adsense kullanıyormusunuz? Ankete katılıp cevaplayın

Google Adsense kullanıyormusunuz? Anketi oylayın...

• Kullanılan toplam oy
    86

Bu konuyu okuyanlar

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Hadi anketi oylayın bakalım google adsense kullanıcısımısınız??

NOT:Forumda yazacağınız mesajınızda benim sitem bu girip reklamlara tıklayın ve/veya ben önceden şu kadar para kazanmıştım gibi mesajlar yazmayın (adsense kurallarına göre ikiside yasaktır ve adsenseden banlanmanıza neden olur)
Site adresinizi mesajınıza koyabilirsiniz ama reklamlara tıklamaya teşvik mesajları yazmayın ve ne kadar para kazandığınızı açıklamak yasak olduğu için kazandığınız paraları açıklamayın..

İlk oy benden.Ben bir adsense yayıncısıyım ve aşağıdaki linkte adsense reklamı yayınlıyorum.

http://geccetr.blogspot.com

Eğer adsense üyesi değilseniz ama üye olmak istiyorsanız sitemin sağ alt bölümündeki "Bu sayfa hedeflenmiş reklamlar için Google Adsense'i tavsiye ediyor" bannerine tıklayarak google adsenseye başvurabilirsiniz..Eğer bi siteniz varsa neden reklam alıp para kazanmayasınız ki ???

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
SDNde hiç adsense kullanıcısı yok heralde ???

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Neden gereksiz olsunki.Adsense kullanıcısı olanlar gerekliliğini bilir ama forumda adsense kullanıcıları ya konuyu göremedi veya ilgisizler..

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
KesKin dedi ki:
Ben 7 sitemde de kullanmıyorum. Ayrıca, Adsense'ye aşağıdaki bağlantı'dan kayıt olabilir siniz... Başka bir siteden kayıt olmanıza gerek yoktur...
https://www.google.com/adsense/login/tr/
TayFun KesKin
Benim sitemdeki bannerden üye olsunlarki ben kazanayım :p Ayrıca benimkide adsensenin banneri tıklayıp üye olun eğer 180gün içinde 5 dolar kazanırsanzı bende 5 dolar kazanıcam eğer 180gün içinde 100 dolar kazanırsanzı ben 250 dolar kazanıcam :D :D :D (gün sayısı yanlış olabilir emin değilim)

KesKin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
gokhans19 dedi ki:
KesKin dedi ki:
Ben 7 sitemde de kullanmıyorum. Ayrıca, Adsense'ye aşağıdaki bağlantı'dan kayıt olabilir siniz... Başka bir siteden kayıt olmanıza gerek yoktur...
TayFun KesKin
Benim sitemdeki bannerden üye olsunlarki ben kazanayım :p Ayrıca benimkide adsensenin banneri tıklayıp üye olun eğer 180gün içinde 5 dolar kazanırsanzı bende 5 dolar kazanıcam eğer 180gün içinde 100 dolar kazanırsanzı ben 250 dolar kazanıcam :D :D :D (gün sayısı yanlış olabilir emin değilim)

"[size=13pt]Forumda yazacağınız mesajınızda benim sitem bu girip reklamlara tıklayın gibi mesajlar yazmayın...
Site adresinizi mesajınıza koyabilirsiniz ama reklamlara tıklamaya teşvik mesajları yazmayın...
[/size]"
TayFun KesKin
Üstteki mesajı sen yazdın.

Alttaki mesajı'da sen yazdın.
Benim sitemdeki bannerden üye olsunlarki ben kazanayım :p Ayrıca benimkide adsensenin banneri tıklayıp üye olun eğer 180gün içinde 5 dolar kazanırsanzı bende 5 dolar kazanıcam eğer 180gün içinde 100 dolar kazanırsanzı ben 250 dolar kazanıcam

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
KesKin dedi ki:
gokhans19 dedi ki:
KesKin dedi ki:
TayFun KesKin

"[size=13pt]Forumda yazacağınız mesajınızda benim sitem bu girip reklamlara tıklayın gibi mesajlar yazmayın...
Site adresinizi mesajınıza koyabilirsiniz ama reklamlara tıklamaya teşvik mesajları yazmayın...
[/size]"
TayFun KesKin
Üstteki mesajı sen yazdın.

Alttaki mesajı'da sen yazdın.
Benim sitemdeki bannerden üye olsunlarki ben kazanayım :p Ayrıca benimkide adsensenin banneri tıklayıp üye olun eğer 180gün içinde 5 dolar kazanırsanzı bende 5 dolar kazanıcam eğer 180gün içinde 100 dolar kazanırsanzı ben 250 dolar kazanıcam

Google kurallarına göre tavsiye reklamlarına(firefox+google araç çubuğu, adsense üyelik, adwors üyelik) gibi "tavsiye reklamlarına" teşvik serbest.Hatta google bile fazla para kazanmak için tavsiye reklamlarına teşvik yazıları yazın diyor.Ama dikkat edin içerik ve arama reklamlarına tavsiye yasak!!! Eğer herhangi bir yerde içerik ve/veya arama reklamlarına tıklamaya teşvik yazısı yazarsanız adsenseden banlanırsınız.Sadece tavsiye reklamlarına teşvik serbest...