Gold Üyelik seçimi gelsin.

Bu konuyu okuyanlar

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,082
Paralı üyelik olur mu bilmem ama bu tarz bir sistem belki olabilir. Yine de @Creative abimin bileceği iş tabii. :)
Vay abi gittiğini sanıyordum. Hoşgördüm seni :D

Gold üyelik seçimi böyle olsun. Kafası estiği gibi çekip gitmeyen yararlı sevilen bir üye olsun.
Çekip giderse üyenin hakkları elinden alınsın.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,082
Konu başı 2 TL

Işıklı mışıklı nick 5 TL

Kullanıcı adı değişimi 10 TL

Arama, etiketleme, mikle yazma, öne çıkarma özellikleri paketi 20 TL

+5000 mesaj: 30TL

VIP üyelik: Sene başı 75TL
Çok hızlı çalışıyorsun. Kanunları yazarak Gold üyelik alabilirsin belki :D

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,082
Mesajların kalitesi önemli.
Bunları göz önüne alarak Gold üyelik sistemi olmasını isterim. Beni yapmasalarda olur, keyifleri kimi isterse Gold üye yapsınlar.
Adamların ayaklarına düşüp ağlamıyacam ya benide Gold yapın diye :D

_emre_emre_

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,265
Ücretli olmasa iyi olur saten forum ciddi derecede para kazanıyor böyle 4 ay felan girenler gold üyelik olsa güzel olur
4 ay için gold 12 ay için zümrüt 12 ay+ için elmas 24 ay+ olanlar için ultra multra süper uzun süredir forumda olan forum muadimi üyelik olmalı

hüzün_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
500
Bi insan bir şeyi severse bağlayıcı bir şey aramaz diye düşünüyorum yıllardır burdayım çok uzun zaman girmediğim oldu aktif olmadan da takip ettim şimdi yine burdayım bir şeyler yaptığım için bir beklentim hiç olmadı hala yasak olan şeyleri raporlar bakacağım konulara bakar çıkarım tartışma ortamı oluşturmadan huzur bozmadan. Seviyorum burayı ?

_emre_emre_

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,265
Bi insan bir şeyi severse bağlayıcı bir şey aramaz diye düşünüyorum yıllardır burdayım çok uzun zaman girmediğim oldu aktif olmadan da takip ettim şimdi yine burdayım bir şeyler yaptığım için bir beklentim hiç olmadı hala yasak olan şeyleri raporlar bakacağım konulara bakar çıkarım tartışma ortamı oluşturmadan huzur bozmadan. Seviyorum burayı ?
haklısınız. ara sıra foruma girmeden duramıyorum :)

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Herkese premium, Bana gold.

Farklı olmalıyım ben.
Bana da TDK rütbesi versinler. Ücretsiz yazım hatalarını şak diye buluyorum. :p
Bir üyenin diğer üyelerden neden farkı olsun ki? Biraz saçma olmaz mı? Sonuçta bu platform içerisinde birlikteyiz..
Emektar, Katkıda Bulunan gibi tag'lar üyeleri forum'a bağlar. Siz çekiliş yaptığınızda veya belli mesaj/reaksiyon skoruna göre hediyeler verebilirsiniz. Tabii süreci iyi yönetmek de önemli. Bu, rekabeti ve forum aktifliğini arttıracaktır.
A-ama Creative, The Judge... Hep ingilizce. ? ? ?
A-ama ben...
@_Zaur_, Sonrasında "O üyeye verdiniz, bana vermediniz." sözleri kulağıma geliyor. Bu her zaman olacaktır. Dediğim gibi üyeleri ayırmak gibi bir niyetimiz yok!
Hangi üyelere verileceğini siz seçeceksiniz, EİC (en iyi cevap) sistemi olsaydı ve çözüm sayısı yüksek olan üyelere verilebilirdi. Rekabet tavan yapacaktır. Tag'ların geldiğini konu ile duyurup soruları cevaplarsanız "bana neden vermediniz?" diyeceklerini sanmıyorum.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Güzel fikir. Bu üyelik gelse bir tarafımı yırtarım almak için. ??

Ama moderatörlükte bile onca sorun yaşanıyor. Siyasi görüşünden dolayı bu seçildi bu seçilmedi diye ağlayanlar var. Gold üyelikte iyice cılkını çıkarırlar.. ?

Tabi reaksiyon puanına göre alınacak bir özellik olursa o zaman itiraz edemezler. Mesela 5 10 bin reaksiyona sahiplere verilecek denirse ağlayanlar olmaz gibi.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,082
Güzel fikir. Bu üyelik gelse bir tarafımı yırtarım almak için. ??

Ama moderatörlükte bile onca sorun yaşanıyor. Siyasi görüşünden dolayı bu seçildi bu seçilmedi diye ağlayanlar var. Gold üyelikte iyice cılkını çıkarırlar.. ?

Tabi reaksiyon puanına göre alınacak bir özellik olursa o zaman itiraz edemezler. Mesela 5 10 bin reaksiyona sahiplere verilecek denirse ağlayanlar olmaz gibi.
Ooo reaksiyon iyi haaaa :D Belli bi sınırı olmalı profillerin. O puanları aştı mı verilir

Yahya Furkan

contravolta
İçerik Editörü
Reaksiyon puanı
2,423
Kararsız kaldım ?. Olsa iyi olabilir ama üyeler birbirinden neden ayrı olsun ki?

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Fiyatlar şöyle;
1000 adet beğeni: 10 TL,
Profesör rütbesi: 20 TL,
İçerik üretici rütbesi: 30 TL,
Moderatör rütbesi: Paha biçilemez.

Son düzenleme:

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Ooo reaksiyon iyi haaaa :D Belli bi sınırı olmalı profillerin. O puanları aştı mı verilir
Bana o şekilde çok mantıklı geldi. Begen özelliği kullanımı da artar.
Kararsız kaldım ?. Olsa iyi olabilir ama üyeler birbirinden neden ayrı olsun ki?
Aslında üyeler birbirinden hep ayrı. Beğenme özelliği, rütbeler bunlar da üyeleri birbirinden ayırıyor. Rütbesine, beğenisine bakılarak bir üyenin forum içi etkinliği, sevilebilirligi anlaşılıyor. Çerçeve de bunlarin ödülü gibi düşünülebilir.

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,380
Zaten foruma emek vermiş kişiler için rütbeler(dekan, guru...) yok mu? Bence daha fazla rank kalabalıklığa sebebiyet verir.

The Medic

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285
Zaten foruma emek vermiş kişiler için rütbeler(dekan, guru...) yok mu? Bence daha fazla rank kalabalıklığa sebebiyet verir.
ama birde şöyle birşey; Bu forumda 2 sınıf var

1-Gerçekten yardımcı olup rütbe atlayan.
2-Ya forum oyunlarında takılıp yada boş mesaj yazarak rütbe atlayan.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Şöyle bir rütbe buldum:
1615032304508.png

@Creative, rütbe kimlere veriliyor?

THE_MILLER'da da Security rütbesi vardı, ona özel.