'Gol yememek daha önemli'

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

*SiRiNe*

Dekan
Reaksiyon puanı
2
Fenerbahçe Teknik Direktörü Luis Aragones, MTK karşısında atılan 5 golden çok, gol yemedikleri için sevindiğini söyledi.

33701.jpg

Fenerbahçe Teknik Direktörü Luis Aragones, ''Beni sevindiren maçı 5-0 kazanmamız değil, turu kalemizde gol görmeden atlamamızdır'' dedi.
Aragones, Avrupa Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu rövanşında MTK Budapeşte'yi 5-0 yenerek tur atladıkları maçın ardından yaptığı basın toplantısında, ''Benim için 2-0'dan sonra oyun tamamen bizim lehimize döndü. Ben turu kalemizde gol görmeden atladığımız için seviniyorum. Bundan sonraki rakibimiz Sırp ekibi Partizan, bizi tehlikeye düşürebilecek bir takım. Önlemlerimizi alarak bu maçtan da galip ayrılıp Şampiyonlar Ligi'ne kalmak istiyoruz'' diye konuştu.
Luis Aragones, bir gazetecinin, ''Güiza gol atamayınca çok şaşırıyor. Onun bu psikolojisi hakkında ne düşünüyorsunuz'' sorusunu, ''Evet Güiza, golcü bir futbolcu ve gol atamayınca çok sinirleniyor. Ama önümüzdeki haftalarda daha iyi adapte olarak istediğimizi verecektir'' şeklinde cevapladı.
EMRE BELÖZOĞLU
Karşılaşmada 1 gol atan Emre Belözoğlu ise, Fenerbahçe'de forma giydiği 2. maçı olmasına rağmen penaltıdan da olsa gol attığı için çok mutlu olduğunu belirterek, ''İyi bir skor ortaya çıktı. İnşallah bu benim için iyi bir başlangıç olur ve gollerimin devamı gelir'' dedi.
''Penaltıyı atman kendi fikrin miydi'' sorusu yöneltilen Emre, ''Ben topa doğru gidince, Semih ve teknik direktörümüz de izin verince penaltıyı ben kullandım. Daha önce penaltıyla ilgili bir konuşma olmamıştı aramızda. Benden önce başkası gitseydi bırakırdım. Bundan sonra çok daha güçlü bir rakiple oynayacağız. Onlar da MTK Budapeşte ayarında bir takımı yendiler. Bu maçtan daha zorlu olacağı kesin. Şampiyonlar Ligi'ne kalmak için elimizden geleni yapacağız. Geçen sene oynanan bir çeyrek final var. Artık hedefler de büyüdü'' şöyle konuştu.
GARAMİ: BU SONUCU BEKLEMİYORDUM
MTK Budapeşte Teknik Direktörü Jozsef Garami ise, sonucun kendisine sürpriz olduğunu belirterek, ''Çok iyi bir takıma karşı oynadığımızı biliyorduk, ancak bu sonucu ben de beklemiyordum'' dedi.
Karşılaşma boyunca üç kez korner kullandıklarını vurgulayan Garami, ''Kontrataklar geliştiren Fenerbahçe 3 gol kazandı. Oysa ikinci yarının 15. dakikasına kadar gayet iyi top oynuyorduk. Diyecek bir şey bulamıyorum. Fenerbahçe'yi tebrik ediyorum'' diye konuştu.

NTVSpor

dead_ghost

Profesör
Reaksiyon puanı
1
vayy şirine beğenilen spor köşesi yazılarımı bunlar :) görmeye alışık değilim bu bölümde seni o yüzden şaşırdım teşekkürler haber için ;)

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Şirine futbol sardı seni.

*SiRiNe*

Dekan
Reaksiyon puanı
2
Artık böyle arkadaşlar şaşırmayın :D :D

Spor kanalında çalışınca mecbur böyle oluyor.

Akşam ilk kez bir maçı baştan sona izledim devre arasında bile tv başındaydım :D

Bu arada bende akşam Volkanı çok beğendim iyi kurtarışlar yaptı.

dead_ghost

Profesör
Reaksiyon puanı
1
çalışmalarının devamını bekliyouz ozaman şirin spor haberleri :happy:

nyoo

Profesör
Reaksiyon puanı
6
fenerin karşısındaki takımın gol atmaya niyeti yoktu ki ! Sadece 80-90 arası biraz yeltendiler zaten ne olduysa ondan sonra oldu. Adamlar ceza sahası önüne kadar geliyorlar, gerisi fos :) Şunu söyleyim fener bu futbolla hem içerde hemde dışarıda taraftaralarına çok acı çektirir, skor kimseyi yanıltmasın.

Fastboy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çalışmanı beğendim devamının gelmesini isterim:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...