Gol kralı Burak Yılmaz!

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
silmeyi düşünmüyorum utanmasalar 20 sene önceki penaltıdan bahsedicekler. ki belli sürede geçti silme şansım yok

o zaman bizde bjk her maç yendiğinde bunu yazalım
[video=youtube;bzMHJNNnl0g]http://www.youtube.com/watch?v=bzMHJNNnl0g[/video]

gol kralı bizden çıktı sizin ne işiniz var burda. tebrik etçeksen et . eski defteri açıysunda orda kimse kendini yere atmadı. çizgi dışında olan faulu penaltı olarak verdi.

madem bu kadar hakyemez takımsınız. Emek hırsızı dediğiniz burak yılmaz ın yaptığının aynısını Gekas yaptı onu alkışladınız. Bir kişide çıkıp Gekas a emek hırsızı demedi herkes hakeme yüklendi ne kadar ilginç oysaki o hakemler fb-bjk derbisinde fb nin net 1 golünü vermedi. o zaman nerdeydiniz ey bjk ? eski defteleri açarsak siz zararlı çıakrsınız

Gekasa emek hırsızı denilmedi çünkü Gekas bjk den üstün değil Burak Yılmaz a dediler neden çünkü Burak Yılmaz Türk ve sizde tutunamadı goller atamadı. ama ts ve gs de çatır çatur attı sizde bunu yediremiyosunuz. gsnin başarılını hep masabaşına bağlıyorsunuz. yeter.

ya bi bırakın Allah Aşkına .

Senin gibiler üzerinden Galatasaray taraftarına genelleme yapmaya haya ederim ama sana bir çift sözüm var, Burak'ı öldüren katilden hiç bir farkın yok!

oraycan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Senin gibiler üzerinden Galatasaray taraftarına genelleme yapmaya haya ederim ama sana bir çift sözüm var, Burak'ı öldüren katilden hiç bir farkın yok!

bi önceki mesajımı okumanı istiyorum.. Allah'a şükür hayatım boyunca takım yüzünden kavga etmedim. formamı giyip kadıköy e gittim maç günü hiçbişey olmadı. O konuya girme o konu derin. orada ölende suçlu öldürende orda . o konu bizi aşar

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ve ayrıca şunuda eklemek istiyorum Allah rahmet eylesin Ölen Burak Yıldırım kardeşimizin üstünden çok fazla mesaj atıyorsunuz yanlış bişey bu. Kadıköyde geçen ay 2 kişi bıçaklandı kimse ağzını açıp konuşmadı.o bıçak kalbe değil bacağa saplansa gene bu kadar konuşulurdu. Yapmayın bu olayları hep biyerde kullanmayın.

O mesaj geçti hala boş mesaja devam ediyosun bende fikrimi yazıyorum sosyal alanlarda evde davrandıgın gibi davranma bence.

ya tamam boş allah aşkına sus.

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
sana noluyor bi mesaj yazdık hala etkisinden anlaşılan.
1.si konu seni ilgilendirmiyor
2.si @friendly sana eziksin felan demedim gayet güzel bir şekilde tebrik etmişsin

ben o penaltıyı hatırlatan herşeye bi bahane kusur arayan. başasırısızlığı tkaımda değil başarıyı masabşında arayan bjk taraftarına dedim. sende çok iyi biliyorsunki beşiktaşta çok öyle taraftar var. biz 8. olduğumuzda yok o maçta şu vardı felan dedik mi gittik takımımızı protesto ettik stadda geri geldik. ama çok yanlış hareket yapıyolar yok real madrid schalke bayrağı birikiyor en sonunda birine patlıyor. yazdığım için pişman değilim üstüne alınması gereken alındı zaten herkes aynı değildir. ki bende öyle büyütülcek biri değilim sadece taraftarım ama objektifim. kimse kimseyi sevmek zorunda değil burak yılmaz ı çoğu gs taraftarıda sevmiyor ama bi insana bi lakap taktınız adam acısını çekiyor hala .

daha fazla uzamasın o mesajı yazan hariç diğerlerinden özür dilerim . işin içine fanatiklik girince olay çirkinleşiyor futbol çarşıyla güzel gfb yle ultraslan güzel kusura bakmayın.

mesut ama sen üstüne alın futbol sensiz daha güzel
Bir dediğinle birbiri tutmuyor bence susup en iyisini yapmalısın zevkler ve renkler tartışılmaz
senini gibi daha bir genelleme yapamayan birinin takım tutması tehlikeli özün neyse sözünde o olsun.

bi önceki mesajımı okumanı istiyorum.. Allah'a şükür hayatım boyunca takım yüzünden kavga etmedim. formamı giyip kadıköy e gittim maç günü hiçbişey olmadı. O konuya girme o konu derin. orada ölende suçlu öldürende orda . o konu bizi aşar

ve ayrıca şunuda eklemek istiyorum Allah rahmet eylesin Ölen Burak Yıldırım kardeşimizin üstünden çok fazla mesaj atıyorsunuz yanlış bişey bu. Kadıköyde geçen ay 2 kişi bıçaklandı kimse ağzını açıp konuşmadı.o bıçak kalbe değil bacağa saplansa gene bu kadar konuşulurdu. Yapmayın bu olayları hep biyerde kullanmayın.

ya tamam boş allah aşkına sus.
sus diyorsun kitap gibi mesaj yazıyorsun
boş mesaja devam galiba....

oraycan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bir dediğinle birbiri tutmuyor bence susup en iyisini yapmalısın zevkler ve renkler tartışılmaz
senini gibi daha bir genelleme yapamayan birinin takım tutması tehlikeli özün neyse sözünde o olsun.

tamam bir daha seni rencide etmicem etkisini üstünden atman uzun sürüyor. Gökhan Gönül baba tamam yanlışı olmaz onun nerden yazdım arkadaş ne çene varmış sende.

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar bu [MENTION=298883]oraycan[/MENTION] hakkında fikri olan varmı "bir anlamsız kitap dolusu" mesaj yazdı bana sus diyor mesajları okuyan biri bişey yazabilirmi sıkıntıya düştü arkadaş.

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Tamam arkadaşlar sakin olalım.. :)
Hatta konuyu değiştireyim..
[MENTION=340617]mesut ruthless[/MENTION] avatarını değiştirmişsin. Resim sen misin ?

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
n6tj2.jpg

Benim abi :)

oraycan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bu @oraycan hakkında fikri olan varmı "bir anlamsız kitap dolusu" mesaj yazdı bana sus diyor mesajları okuyan biri bişey yazabilirmi sıkıntıya düştü arkadaş.

insan olan laftan anlar. ama bi aptalla tartışarak kendini aptallaştırırmış ben sana artık cevap vermiyorum dostum. teyyareden kendini bi lafın altında kaldın diye olaylara atıyosun."boş konuşuyosun" demekten başka bişey bilmiyorsun. o dinlediğin no.1 sana hiç yeni kelime kazandıramamış o üzücü. sana daha cevap vermiyorum benim burda muhattabım sen değilsin. bikaçtane daha boş mesaj yaz baride içinde kalmasın yarın uyandığında dün boş boş diyerek rekor kırdım dersin.
[MENTION=28192]Elbruz46[/MENTION] [MENTION=63117]friendly[/MENTION] sizden tekrar özür dilerim ama o mesajı yazan arkadaştan dilemiyorum iyi geceler.

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Tamam [MENTION=298883]oraycan[/MENTION] kardeşim olur ara sıra böyle tartışmalar.
Önemli olan daha sonra unutmak ve önüne bakmak.
[MENTION=340617]mesut ruthless[/MENTION] resminde neye gülüyorsun ? :)

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
insan olan laftan anlar. ama bi aptalla tartışarak kendini aptallaştırırmış ben sana artık cevap vermiyorum dostum. teyyareden kendini bi lafın altında kaldın diye olaylara atıyosun."boş konuşuyosun" demekten başka bişey bilmiyorsun. o dinlediğin no.1 sana hiç yeni kelime kazandıramamış o üzücü. sana daha cevap vermiyorum benim burda muhattabım sen değilsin. bikaçtane daha boş mesaj yaz baride içinde kalmasın yarın uyandığında dün boş boş diyerek rekor kırdım dersin.
@Elbruz46 @friendly sizden tekrar özür dilerim ama o mesajı yazan arkadaştan dilemiyorum iyi geceler.
Özür beklemiyorum fanatikliğin geçince anlarsın yaptıgını no.1'in bana kelime katmadıgını bilmen için bana düzgün anlam dolu mesaj yazman lazımdı ezık carsı yada fener kimki gibi ben iyi biliyorum yorumlarını simdi demedim dersin hadi iyi geceler.

oraycan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Tamam @oraycan kardeşim olur ara sıra böyle tartışmalar.
Önemli olan daha sonra unutmak ve önüne bakmak.
@mesut ruthless resminde neye gülüyorsun ? :)

eyvallah hocam yanlış kelime kullandım farkındayım başka konu altında denk gelirsek önyargılı yaklaşmıyalım yeter :)
[MENTION=19025]AliA[/MENTION] hocam rica etsem ilk mesajımı silermisin benim.

tekrar iyi geceler

oraycan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
@mesut ruthless
bak benim sana söylediğim şey diğer konuda kaldı geçti burda bana sataşman anlamsız ben seni konu dışına itirken sen gelip bişeyler yazıp duruyosun. ama dünya küçük elbet başka konu altındada denk geliriz. unutalım gitsin .

Yav bende olmaz öyle şeyler. :)
Hem tanıyorum ben seni forumdan merak etme. ;)

eyvallah hocam iyi geceler herkese :)

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
n6tns.jpg

orda anı yakalamışlar abi genellikle gülmem yukardaki sigarasız nacihane fotolarımdan gülmem :)

@mesut ruthless
bak benim sana söylediğim şey diğer konuda kaldı geçti burda bana sataşman anlamsız ben seni konu dışına itirken sen gelip bişeyler yazıp duruyosun. ama dünya küçük elbet başka konu altındada denk geliriz. unutalım gitsin .

eyvallah hocam iyi geceler herkese :)
Unutalım gitsin diyorsan unuturum barış beyaz çubugu kaldırırım anlaştık ?

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
iyi geceler @oraycan
@mesut ruthless resimde neye gülüyorsun demedin ? :)
Bir olay vardı sanırım abi orda gülmeye baktın resme bakmadın bak ya :) nadir gülerim onuda yakalamışlar :)

iyi geceler @oraycan

@mesut ruthless tamam şimdi gördüm. :)

Bu ikinci resimin çekildiği yer neresi ? Güzel bir yere benziyor.
Abi ankara mogan gölü 10 numara yerdi yazın dolu konser olur :) ortam felanda :)

oraycan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
@mesut ruthless
ben senle tartışmamak için diyordum boşu boşuna tartıştık zaten . tartışmada sayılmaz ufak atıştık .

zeytin dalını uzattık yani :)

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Beyler anlamsız, alakasız mesaj göndermek ceza sebebidir.

Başka yerde muhabbet edebilirsiniz.

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
@friendly evet abi kurallar'a uymalıyız yoksa kötü olur
söyle rahatlaya geçelim abi
pardon Moderatör

komoon

Profesör
Reaksiyon puanı
8
madem çekemiyorsunuz neden girip mesaj yazıyorsunuz??
her konuda yorum yapmak zorunda değilsiniz...

konu Burak'ın gol krallığı..
sizlerin karın ağrısı değil...

danceinthedark

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Adam her sezon leblebi gibi gol atıyor valla atana da attırtana da takıma da teknik direktöre de herkese helal olsun

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
adamlar pankart açtı bugün olur mu öyle şey :)
pankart açıp açmamaları bizi ilgilendirmiyor zaten okadar hakkaniyetlilerse şike sürecinde destek olacaklardı bize değil türk futbolu için ama susup sessiz kaldı herkes.play off ta şampiyonluk riske girince sayın başkanlarının sesi çıktı biraz sonra fıs.
iki yüzlü olarak destek olunmaz,hem amaç bize destek değil fenerbahçe ye 'uyuzluk' olsun diye yapıldığını düşünüyorum.

biz büyük olduysak diğer anadolu kuüpleri gibi 3büyüklerle sevişerek değil savaşarak olduk.
centilmenlik ayrı dostluk ayrı ne gs neda başka takım dostumuz olmasın bu saaten sonra (bursa(İbrahim yazıcı hariç))

41atakan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çekememek veya karın ağrısı kesinlikle yok.Biz hakkımızın yendiğini belirtiyoruz sadece eski defterleri açmak amacımız da değil.Eski defterleri açarsak zararlı siz çıkarsınız.

komoon

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Konunun başlığı..

Gol kralı Burak Yılmaz!

Başka bir gündemin bu konuda işi yok...

uzatmaya da gerek yok...

bu mesaj dahil bütün ilgisiz mesajlar bu konudan silinmeli...

BeyaZayeB

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Tebrikler Burak Yılmaz
Başarılarının devamını diliyorum.