Göğsündeki Silikonları Çıkardı, Resmini Paylaştı

Bu konuyu okuyanlar

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Sevda Demirel göğüsünden çıkarılan silikonlarının fotoğrafını paylaştı.

Yüzündeki ve vücudundaki dolguları çıkaran Sevda Demirel, göğsündeki protezlerle sosyal medya hesabından vedalaştı.

sevdason.jpg

Yüzündeki dolguları çıkaran, şiş ve sargılı yüzü sosyal medya hesabından paylaşan Sevda Demirel, geçtiğimiz günlerin en çok konuşulan ismi olmuştu. Ardından da Renkli Sayfalar’a katılarak, bu değişimin nedenini anlattı.
Vücudunda oluşan kitleler yüzünden ameliyat olan Demirel, “Dolgular apse yaptı ve yüzümde kitleler oluştu” diyerek yüzündeki dolguların sinirlere dokunulmadan, tıraşlama yöntemiyle inceltildiğini açıkladı.

sevda-1.jpg

Dün akşam göğüsünden çıkan silikonların fotoğrafını paylaşarak;
16 yıl benle bir hayat mücadelesi verdiniz. Soğuk hava şartlarına, uçağın türbülansına, dar kıyafetlerin sıkmasına, kıskanç kadınların kötü gözlerine dayandınız da dayandınız. Artık veda vakti geldi. Hoşça kalın cefakar eski silikonlarım

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352
Silikonların resimleriymiş :(

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Tüühh ! di mi abi? :D

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Göğüs silikon falan tık alan şeyler bunlar :D

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Silikon resmi miydi?...

Son düzenleme:

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,257
Bir de "canım silikonlarım" demiş ya laa. :D

NeroSparda

Asistan
Reaksiyon puanı
90
Ah abi sende tık peşinde koşanlardan çıktın :( Bizde abaza gibi hemen tıkladık yahu :D

fragger

Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Sazan.avi :D

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Görüyorum ki başta Ben Kenobi olmak üzere sayın erkek sdn üyelerinde Abazaus Ameleus isminde ölümcül ve amansız bir hastalık mevcut.
Bu hastalığa ait semptonlar ciddi bir seviyede gözlenmekte olup acilen endikasyon uygulanmalıdır.
İşte bu ahval ve şerait içinde oldukça namüsait bir mahiyette tezahür eden hastalık, müşterek cünüpler babında bettüşşebab ile adana kebap'ın kümülatif bileşiminden oluşup trikotaj ile hiç alakası olmamasına rağmen emperyalist hegomonyaya gösterdiği radikal bağlılık perspektifinde beyhude yaptırımların futursuzca ve pesimist deklarasyonu sonucu sirayet etmektedir.
Eyyorlamam bu kadar.
Hadi hayırlı işler...

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Görüyorum ki başta Ben Kenobi olmak üzere sayın erkek sdn üyelerinde Abazaus Ameleus isminde ölümcül ve amansız bir hastalık mevcut.
Bu hastalığa ait semptonlar ciddi bir seviyede gözlenmekte olup acilen endikasyon uygulanmalıdır.
İşte bu ahval ve şerait içinde oldukça namüsait bir mahiyette tezahür eden hastalık, müşterek cünüpler babında bettüşşebab ile adana kebap'ın kümülatif bileşiminden oluşup trikotaj ile hiç alakası olmamasına rağmen emperyalist hegomonyaya gösterdiği radikal bağlılık perspektifinde beyhude yaptırımların futursuzca ve pesimist deklarasyonu sonucu sirayet etmektedir.
Eyyorlamam bu kadar.
Hadi hayırlı işler...
e47f6.jpg

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,810
Eyyorlamam bu kadar.
Hadi hayırlı işler...
IMG-20161211-WA0001.jpg

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Gözünü seveyim ülkede abaza kaynıyor zaten bu tip haberler hiç te hayra alamet değil.:D

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
ulan şu konuya gelirken ne umutlarım vardı be!!!

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Hahahah arkadaşlar umutlarınızı yıktığım için özür dilerim. Kızmayın bana :rolleyes:

fragger

Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Hahahah arkadaşlar umutlarınızı yıktığım için özür dilerim. Kızmayın bana :rolleyes:

Merhaba Sayın Pesimist,

5237 SAYILI TCK. 157-159. Maddelerinde yer alan sahtekarlık ve dolandırıcılık suçlarını işlemiş sayılıyorsunuz, forum üyelerinin mağduriyetinin giderilmesi adına kendinize gerekli aksiyonu almanızı rica ederim.

Teşekkürler,
Syg.

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352
Evet mağduriyetimiz giderilsin :tearsofjoy:

Son mesajlar