Godaddy İade Nasıl Yapıcağım?

Bu konuyu okuyanlar

thacrobat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Arkadaşlar ben godaddy firmasından domain almıştım iade etmek istiyorum fakat alalı 45 gün oldu yani iade politikasına aykırıymış yani iade yapamıyorlarmış fakat internet üzerinden araştırma yaptığımda bir şekilde iade yapmışlar lütfen bilen birisi anlatabilirmi nasıl iade yapacağım eğer öyle bir şansım yoksa kullandığım günlerin fiyatını çıkartıp geri ödemeyi nasıl yaptıracağım LÜTFEN YARDIM EDİN

_emre_emre_

Profesör
Reaksiyon puanı
2,265
iade edemezsin sunucularda hata olmadıysa.

_emre_emre_

Profesör
Reaksiyon puanı
2,265
Kullandığım günlerin parasını çıkartıp iade yaptıramaz mıyım mail falan atsam
eğerki godaddy sunucularında bir sıkıntı olmadıysa iade edemezsin. ama diyelim ki sen satın aldın godaddy sunucularında sıkıntı çıktı ftp ile sitene dosya vs atamadın iade edebilirler. ama öyle her isteyen iade edemez 45 gün kullandıktan sonra

thacrobat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
eğerki godaddy sunucularında bir sıkıntı olmadıysa iade edemezsin. ama diyelim ki sen satın aldın godaddy sunucularında sıkıntı çıktı ftp ile sitene dosya vs atamadın iade edebilirler. ama öyle her isteyen iade edemez 45 gün kullandıktan sonra
Cevapladığın için teşekkürler

gnaremoob

Doçent
Reaksiyon puanı
910
Domain iadesi diye bir sey yok hocam. Sadece, bazi firmalar kayit ettikten sonra ilk 3-5 gun icinde buna imkan taniyabiliyorlar (Godaddy de bunu yapiyor) ve genelde ufak bir kesinti yapip iade yapiyorlar.

thacrobat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Domain iadesi diye bir sey yok hocam. Sadece, bazi firmalar kayit ettikten sonra ilk 3-5 gun icinde buna imkan taniyabiliyorlar (Godaddy de bunu yapiyor) ve genelde ufak bir kesinti yapip iade yapiyorlar.
Teşekkürler hocam zaten anladım yapılamayacağını

ProgramBoy

Asistan
Reaksiyon puanı
119
100 TL 1 kilo tereyağ parası bro. Uğraşmaya degmez