Soru God of War dizisi geliyor! Peki sizce Kratos'u kim canlandırmalı?

Bu konuyu okuyanlar

caglatanriverdi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
Herkese merhabalar!

Bildiğiniz üzere PlayStation'ın en çok sevilen oyunlarından biri olan God of War'ın dizisinin çekileceği açıklandı. Haberi henüz görmediyseniz, buraya tıklayabilirsiniz.

Amazon ve Sony ortaklığında yapılacak bu dizi, ben de dahil yüz binlerce kişiyi heyecanlandırmış durumda.

Peki asıl soru, Kratos'u sizce kim canlandırmalı?

Sosyal medyada çoğu insan, Kratos için en uygun oyuncu olarak Dwayne Johnson'ı gösteriyor ama ben gerçekten her güçlü kaslı karakteri Dwayne'in canlandırmasından şikayetçiyim artık :/

Sizin Kratos rolüne yakışacağını düşündüğünüz kişiler kimler?

Reaksiyon puanı
3,027
Şaka yapmıyorum, bugün rüyamda Kratos olduğumu gördüm. Kratos olacak fiziğim yok ama Atreus olabilirim, Sony benimle iletişime geçerse tekliflerini dinleyebilirim.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,154
Şahsen yapım hakkında pek umutlu değilim. GoW oyun dünyasının başyapıtlarından biridir. Bu uyarlama için çok büyük paralar harcanmalı.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,596
Şahsen yapım hakkında pek umutlu değilim. GoW oyun dünyasının başyapıtlarından biridir. Bu uyarlama için çok büyük paralar harcanmalı.
Ayrıca bence dizi değil film olmalı. Dizileri daha çok uzatıp para kazanmak için boş içerikler üretmeye başlıyorlar finale doğru. Ayrıca kratos eğer baltası ve kılıçlarıyla tanrılarla filan savaşmazsa izlenmez dizi. God of war'ın olayı o zaten bir bossa yarım saat harcıyorsun ama dizide iki tane kılıç sallayınca ölücekse bir anlamı kalmaz.

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Herkese merhabalar!

Bildiğiniz üzere PlayStation'ın en çok sevilen oyunlarından biri olan God of War'ın dizisinin çekileceği açıklandı. Haberi henüz görmediyseniz, buraya tıklayabilirsiniz.

Amazon ve Sony ortaklığında yapılacak bu dizi, ben de dahil yüz binlerce kişiyi heyecanlandırmış durumda.

Peki asıl soru, Kratos'u sizce kim canlandırmalı?

Sosyal medyada çoğu insan, Kratos için en uygun oyuncu olarak Dwayne Johnson'ı gösteriyor ama ben gerçekten her güçlü kaslı karakteri Dwayne'in canlandırmasından şikayetçiyim artık :/

Sizin Kratos rolüne yakışacağını düşündüğünüz kişiler kimler?
Bence dizi değil film olmalı.Kratos karakteri için Chris Evans (Captain America yı oynayan aktör) olabilir.

Can_AKA_

SDN
SDN
Reaksiyon puanı
66
Şaka yapmıyorum, bugün rüyamda Kratos olduğumu gördüm. Kratos olacak fiziğim yok ama Atreus olabilirim, Sony benimle iletişime geçerse tekliflerini dinleyebilirim.
Siyahi, Meksikalı veya eşcinsel değilsen rolü kaptırdın :(

Boyga TV

Doçent
Reaksiyon puanı
275
Gerard Butler ("300 Spartalı" filmindeki haline gelirse vücut olarak)

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Silvester Stalone Yaşlanmasaydi yapardi bu işi john cena veya Dwyane Jhonsona Verirler

Son mesajlar