God of War 1 PC'de oynamak ?

Bu konuyu okuyanlar

EmirrimE

Asistan
Reaksiyon puanı
52
İyi geceler arkadaşlar :) Ben bir süredir oyun bulamıyordum ve sonradan aklıma GoW geldi :) Playstation'ım olmadığından PC'de oynayacağım ama sadece PS'de çıktığını gördüm. Bilgisayarıma Playstation Emulator kursam oynanır mı ? Ayrıca gördüğüm kadarıyla iki platforma yani PS 2 ve PS 3'e çıkmış. Hangisinde daha iyi performans alırım ? Tekrardan teşekkürler, iyi geceler :)

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Ben bitirdim hem PC'de. Gayet güzel oynanıyor.
Oyunun ikincisini de yarısına kadar oynadım sayılır. Bir sıkıntısı yoktu.

bang1

Profesör
Reaksiyon puanı
1,760
PCSX2(PS2 emu)'de oynamak daha mantıklı büyük ihtimal çünkü RPCS3(PS3 emu) fazla kasabilir

_emre_emre_

Profesör
Reaksiyon puanı
2,265
ps4 emu önerirmisiniz? playstation yok bende god of war oynarım

Mikail_Ebrinç

Profesör
Reaksiyon puanı
2,700
pcsx2 ile oynanabilir
PCSX2(PS2 emu)'de oynamak daha mantıklı büyük ihtimal çünkü RPCS3(PS3 emu) fazla kasabilir
oyunla alakalı bir olay varmış ona göre performasn değişiyor adam 30 fps oynamıştı oyun kasmada yoktu bendemi denesem? ps4 emulatorde var gow oynamıştı biriside 60 fps
Mesaj otomatik birleştirildi:

ps4 emu önerirmisiniz? playstation yok bende god of war oynarım
pcsx4 al sana :D yanlış anlama

bang1

Profesör
Reaksiyon puanı
1,760
Eskiden forumda konu bile açmışdı PCSX4 ün resmi hesabı ben bu video yu atıp "Sahte olduğunuz kanıtlanalı çok olmuştu" diyince cevap verilmedi sonra konu komple silindi

Mikail_Ebrinç

Profesör
Reaksiyon puanı
2,700
Eskiden forumda konu bile açmışdı PCSX4 ün resmi hesabı ben bu video yu atıp "Sahte olduğunuz kanıtlanalı çok olmuştu" diyince cevap verilmedi sonra konu komple silindi
baya baya sahte ha en azında ps3 var ondan oynarım gta 5 i artk

EmirrimE

Asistan
Reaksiyon puanı
52
grafikleri medium da açmasından şüphelenmiştim

Ben bitirdim hem PC'de. Gayet güzel oynanıyor.
Oyunun ikincisini de yarısına kadar oynadım sayılır. Bir sıkıntısı yoktu.

Hocam konuya neredeyse 1 gün sonra cevap kusura bakmayın :) internette iyi bir sistem gerektiriyordu ps3 emülatörü. 16 gb ram bilmem kaç gb ekran kartı vs. doğrumudur acaba ? ps 2 emülatörü mü kurayım yoksa ? teşekkürler :)

_emre_emre_

Profesör
Reaksiyon puanı
2,265

Hocam konuya neredeyse 1 gün sonra cevap kusura bakmayın :) internette iyi bir sistem gerektiriyordu ps3 emülatörü. 16 gb ram bilmem kaç gb ekran kartı vs. doğrumudur acaba ? ps 2 emülatörü mü kurayım yoksa ? teşekkürler :)
16gb ekran kartı değildir o 16gb ramdir. bi dene istersen ps3 emülatörünü kasarsa ps2 emülatörüne bakabilirsiniz

Mikail_Ebrinç

Profesör
Reaksiyon puanı
2,700

PS3 emulatoru için oyun optimize edilmesi gerekiyor gow optimize edilmişse sıkıntı olmaz bunu izle

EmirrimE

Asistan
Reaksiyon puanı
52
PS3 emulatoru için oyun optimize edilmesi gerekiyor gow optimize edilmişse sıkıntı olmaz bunu izle

Kurdum oyunu oynadım da hatta. Aman Yarab, böyle bir kasma yok. Hiç anlamadım neden oldu diye Mikail Hocam'ın dediği gibi sanırım optimize olmadı ya da ben bir yerde yanlış yaptım. 10 fps gördüğüme şükür ediyordum. Zaten çok geçmeden emülatörü sildim ama GoW'un .iso dosyası duruyor belki lazım olur diye ama pek sanmam yakında silerim. Eğer tekrar oynarsam oyunu videoya bakarım. Herneyse gereksiz uzattım yine de yardımlarınız için çok teşekkürler :) İyi geceler.