GMX Mail Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

TEGİN

Profesör
Reaksiyon puanı
92
GMXMA1300L_zps8088b7c1.png

Arkadaşlar yakın zamanda GMX Mail adında bir servis duydum. Genel olarak iyi deniyor fakat tam da net bilgiler alamadım. GMX den yeni bir e-posta almayı düşünüyorum. Bu e-posta servisi hakkında bilgisi olanlar var mı, varsa paylaşabilir mi ? Kullanışlılık, güvenlik, özellikleri vs.

Tabi bununla da kalmayıp popüler e-posta servisleri dışında(gmail,outlook,yahoo vb.) bildiğiniz sağlam servisler varsa da nedenleriyle birlikte açıklarsanız sevinirim.

Teşekkürler...

http://www.gmx.com/

kosasker

Profesör
Reaksiyon puanı
49
En eski servislerden biridir ve güvenilir.

JBoND

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Almanya kökenli, mynet tarzında eski bir site. 1996 yılında gmx.net ile üye olmuştum o zamanlar almanca idi. Daha sonra Türkçe gmx.com.tr çıktı daha sonra ilgisizlikten kapandı. Son 2 seneye kadar POP3 desteği nedeniyle kullanmaya devam ettim. Daha sonra paralı üyelik için reklamlar ile bezdirdi, bıraktım. SPAM filtresi olan ilk mail sitelerinden biriydi hele o zaman bir de Türkçe olunca cazipti. Ama çoğu özelliği kısıtlamaya gidilince bıraktım. Hala orijinal olarak gmx.net olarak hayatına devam ediyor.

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
2006dan beri Hotmail kullanıyorum çok memnunum, şimdi Outlook'a yükselttim hesabı, daha da kullanışlı oldu.