Yardım Gmail şifre yenileme

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ancar10
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ancar10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar herkese merhaba, gmail hesap şifremi unuttum, şifremi unuttum dediğimde hatırladığın son şifreyi giriniz diyor giriyorum fakat sonrasında aşağıdaki hatayı alıyorum. Kurtarma maili ve telefon numaram ekli fakat hiç birine kod gönderip sıfırlamama izin vermiyor. E-posta adresimi unuttuma bastığımda telefon numaram ile devam ediyorum mail adresim çıkıyor yani telefon numaram kayıtlı fakat hiç bir şekilde telime kod gönderip sıfırlamama izin vermiyor. 10 senelik mail adresim ve herşeyim onun içinde, gmail iletişim bilgilerini de bulamadım. Bu konuda bilgisi olan var mı?

Gmail Şifre Sıfırlama

safatarun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
"Google bu hesabın size ait olduğunu kanıtlayacak yeterli bilgiye sahip değil." Diyor. Maili açarken özel bilgilerinizi düzgün tuşlamadıysanız google sorduğundada tuşlamalarınızı teyid edemez, bu gibi hatalarda yüksek ihtimalle çıkar yolu olmuyor malesef. Üzgünüm.

ancar10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
"Google bu hesabın size ait olduğunu kanıtlayacak yeterli bilgiye sahip değil." Diyor. Maili açarken özel bilgilerinizi düzgün tuşlamadıysanız google sorduğundada tuşlamalarınızı teyid edemez, bu gibi hatalarda yüksek ihtimalle çıkar yolu olmuyor malesef. Üzgünüm.
Bütün bilgilerimi tam ve eksiksiz doldurdum yıllardır kullandığım mail adresim bana sadece son kullandığım şifreyi soruyor o kadar doğrulama yöntemim var başka bir şey sormuyor olması saçma. Google'a mail atabileceğim bir adres var mı? İletişim adresi gibi

safatarun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Belkide hesabı oluştururken girdikleriniz (doğum tarihi vb.) doğru değildi. Malesef, google için sadece adwords, yani reklam için çözüm ortaklığı yapanlara ulaşabilirsiniz. ? Onlarda bi işinize yaramaz.

ancar10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yok hayır bütün bilgiler doğru, zaten sormuyor bana hiç bir bilgiyi. Tek sorduğu şey hatırladığım son şifre