Gmail Hesabı İle Alakalı soru ?

Bu konuyu okuyanlar

erenalisen

Doçent
Reaksiyon puanı
526
Benim üç tane gmail hesabım var ve bazı uygulamalar ve oyunlar hepsine dağılmış şekilde bazılarına biri ile bazılarına biri ile giriş yapmışım ben şimdi tüm oyunlarımin girişini falan tek bir hesaba taşıyıp diğer iki Gmail hesabını kullanmamak üzere kapatacağım bunu nasıl yapabilirim tüm oyun uygulama hesaplarımı tek bir hesaba nasıl aktarabilirim taşıyabilirim bilem varsa cevaplarsa sevinirim

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,950
Benim üç tane gmail hesabım var ve bazı uygulamalar ve oyunlar hepsine dağılmış şekilde bazılarına biri ile bazılarına biri ile giriş yapmışım ben şimdi tüm oyunlarımin girişini falan tek bir hesaba taşıyıp diğer iki Gmail hesabını kullanmamak üzere kapatacağım bunu nasıl yapabilirim tüm oyun uygulama hesaplarımı tek bir hesaba nasıl aktarabilirim taşıyabilirim bilem varsa cevaplarsa sevinirim
Bildiğim kadarıyla aktarma gibi bir şey yok.

differentturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,059
Kayıt olduğun bütün websitelrrinin ayarlar bölümünde e postanı değiştir seçeneği olmalı. Ordan hepsini tek bir hesaba taşı. Daha sonra öbür hepsini sil.

jnsMavx105eFX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
54
Hesapları tümü ile değil sadece diğer hesaplarda harcama yapmış olduğum bir kaç oyun var o oyunları tek bir hesaba taşımak istiyorum
Oyun içinden veya oyunun net sayfasından e-posta değişebilirsin bazı oyunlarda değişme olmaz destek sistemine başvurabilirsin.