Gm 8 2020 de kulanırlırmı

Ekto02

Doçent
Telefon Piyasasının Ve Ekosistemin Genişlediği Bu Dönemde 1500 TL Fiyat Bandında Kalkıp GM 8 Cihazını Almak Akıl Karı Değil Umarım Memnun Kalırsınız

CJ Bey

Doçent
foto onemli değil onun için abimin babamın tlfsi var bana yeter 1 günü çıkaırtır bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefon Piyasasının Ve Ekosistemin Genişlediği Bu Dönemde 1500 TL Fiyat Bandında Kalkıp GM 8 Cihazını Almak Akıl Karı Değil Umarım Memnun Kalırsınız
pek perfomans önemli değil kasmasın yeter mantığı word of thanks açsın bide gta sa

foto onemli değil onun için abimin babamın tlfsi var bana yeter 1 günü çıkaırtır bence
ben günde 3 saat oyun oynuyorum telde oyle cıkartıyor ekran parlaklıgı fulde galiba cıkartır ama telefonun ilk günki performansı 1 ay sonra aynı olmuyor

pek perfomans önemli değil kasmasın yeter mantığı word of thanks açsın bide gta sa
kasmaz cj reis

CJ Bey

Doçent
ben günde 3 saat oyun oynuyorum telde oyle cıkartıyor ekran parlaklıgı fulde galiba cıkartır ama telefonun ilk günki performansı 1 ay sonra aynı olmuyor

kasmaz cj reis
yüz tanıma varmı peki

2 sene yetsinde sonra xiami geçerim

Ledenav

Üyecik
Kullanılmaz. Çıktığında 999₺ . Şimdi 1399₺ üzeri. G10 gm20 1799₺ ve birisinin fiyatı düşebilir gerek yok 8 e

Captain Price 141

Profesör
Yasaklı
Sevmiyordun :D

2200 TL
1
Abim çok önceden almıştı yeni çıktığında filan bu arada Realme te olan kizginligim şavmi yi sevdirdi simdi poco f1 almayı düşünüyorum senin 2.el başka onerim neler Realme dışında