Gm 5 plus mı Türk Telekom Honor 7 mi

Ateş987

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar ben gm 5 plus ile honor 7 arasında kaldım. Honor 7 yi almayı düşününce içim rahat etmiyor. Gm 5 plus almaya karar verince de içim rahat etmiyor. Oyun oynarım tasarım ve şarj önemli kamerayı pek kullanmam. Ne yapmalıyım?

Son düzenleme:

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Güncelleme sorun değilse Kesinlikle Honor 7 ...

Ateş987

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sen hangi telefonu kullanıyorsun

Ateş987

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hangisini alırsam beni 3 yıl kasmadığı için üzmez?

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
honor 7 malzeme kalitesi vs daha güzel duruyor ama gm 5p güncelleme açısından daha başarılı 3 yıl kullanacaksınız gm 5p derim

Ateş987

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aslında 2. Yıldan sonra çok kullanmayacağım ama yine de gm 5 plus diyosanız onu aliyim

antikkopma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gm 5 plus google telefonu olduğu için götürür seni 3yıl.

Ateş987

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merak ettiğim bir şey var ben gm 5 plus a kırılmaz cam taktırsam bile kenarlar kavisli olduğu için ilk darbeyi kenarlar aldığında ekrana bir şey olur mu?

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Merhaba arkadaşlar ben gm 5 plus ile honor 7 arasında kaldım. Honor 7 yi almayı düşününce içim rahat etmiyor. Gm 5 plus almaya karar verince de içim rahat etmiyor. Oyun oynarım tasarım ve şarj önemli kamerayı pek kullanmam. Ne yapmalıyım?

Merhaba,

Iki cihaz arasinda alacak olsam gm5plus alirdim. Android one platformuna sahip olmasi, uygun fiyatina ragmen sd617, 3 gb ram, 32gb rom gibi guzel ozellikler ile gelmesi guzel. On kamera performansi oldukca iyi. Kasanin aluminyum cercevelerden olusmasi, uab type-c portu ile gelmesi bu fiyat icin guzel ozellikler. Ltps ekran kullanan gm5plus ekran konusunda daha basarili.

Hornor 7'de guzel bir urun. Gm5plus'a gore daha iyi oldugu noktalar ise parmak izi okuyucusu, islemci performansi, arka yuzeyinin de metal olmasi.

Eger iyi bir oyun performansi istiyorsaniz lg g4 veya asus zenfone 2 32gb almanizi tavsiye ederim. Bu fiyat bandindaki en guclu urunler bunlar. Lg g4 ayrica ekran ve kamera konusunda piyasadaki en iyiler arasinda yer alan basarili bir urun. Fakat g4 almaya karar verirseniz kutu uzerinde yer alan seri numarasina bakin. 600k.... 601k... ve ustu bir seriden alin.

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Bence gm 5 plus da tercih edilebilir.Ya da G4.Homor 7'nin arkasında huawei var boru değil ama operatör telefonu olduğu için güncellemeleri rom olarak indirmelisin.

Ateş987

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Iki cihaz arasinda alacak olsam gm5plus alirdim. Android one platformuna sahip olmasi, uygun fiyatina ragmen sd617, 3 gb ram, 32gb rom gibi guzel ozellikler ile gelmesi guzel. On kamera performansi oldukca iyi. Kasanin aluminyum cercevelerden olusmasi, uab type-c portu ile gelmesi bu fiyat icin guzel ozellikler. Ltps ekran kullanan gm5plus ekran konusunda daha basarili.

Hornor 7'de guzel bir urun. Gm5plus'a gore daha iyi oldugu noktalar ise parmak izi okuyucusu, islemci performansi, arka yuzeyinin de metal olmasi.

Eger iyi bir oyun performansi istiyorsaniz lg g4 veya asus zenfone 2 32gb almanizi tavsiye ederim. Bu fiyat bandindaki en guclu urunler bunlar. Lg g4 ayrica ekran ve kamera konusunda piyasadaki en iyiler arasinda yer alan basarili bir urun. Fakat g4 almaya karar verirseniz kutu uzerinde yer alan seri numarasina bakin. 600k.... 601k... ve ustu bir seriden alin.
Ağır oyunları çok oynamam. Oynayacak olsam zenfone 2 32 gb alırdım zaten.
Gm 5 plus ın sorunları varmış kullanan tanıdığım da ısındığını söylüyor kılıfla kullanmasına rağmen…
Honor 7 de vodafone kullananlarda şarj sorumu varmış ben vodafone kullanmıyorum.
Herhalde honor alacağım teşekkür ederim.

Ateş987

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence gm 5 plus da tercih edilebilir.Ya da G4.Homor 7'nin arkasında huawei var boru değil ama operatör telefonu olduğu için güncellemeleri rom olarak indirmelisin.
OTA dan android 6 gelmiş honora.