Gm 5 Plus mı TT Honor 7 mi ?

Bu konuyu okuyanlar

kaan718

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Kolay gelsin arkadaşlar bu iki telefondan hangisini tercih etmeliyim LG G4 1200 onu al demeyin ithalatçı garantili almak istemiyorum. Honor 7 deki kirin 935 in s617 den daha iyi olduğunu biliyorum metal kasası ve parmak izi okuyucusu var diğer taraftada 2 sene güncelleme alıcak android n geldiginde çoklu ekran özelligi gelicek sırf o yüzden tableti yanımda taşıyorum mesela ona gerek kalmıyıcağını düşünuyorum. Arada 300 liralık fiyat farkı da var o da göz önünde bulundurularak hangisini tercih etmeliyim ? Şimdiden teşekkürler ..

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
Kolay gelsin arkadaşlar bu iki telefondan hangisini tercih etmeliyim LG G4 1200 onu al demeyin ithalatçı garantili almak istemiyorum. Honor 7 deki kirin 935 in s617 den daha iyi olduğunu biliyorum metal kasası ve parmak izi okuyucusu var diğer taraftada 2 sene güncelleme alıcak android n geldiginde çoklu ekran özelligi gelicek sırf o yüzden tableti yanımda taşıyorum mesela ona gerek kalmıyıcağını düşünuyorum. Arada 300 liralık fiyat farkı da var o da göz önünde bulundurularak hangisini tercih etmeliyim ? Şimdiden teşekkürler ..

o işlemci ile stabil olarak multi screen kullanılabilirmi bunu hesaplamak gerek eğer sırf o özellik ise s3 den itibaren samsung un birçok serisinde var onlara da bakabilirsiniz.

metal kasa
işlemci
parmak izi

açısından honor 7 güzel bir cihaz tasarımı da güzel

ama incelemelerini izlemek gerek stabillik açısından gm daha başarılı olur ama honor da aşşağıda kalmaz

617 nin ekran birimi hiç hoşuma gitmiyor ad330 bile bence daha iyi

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
herşey'in dengesi açısından gm5plus daha önde kardeşim...

kaan718

Asistan
Reaksiyon puanı
3
o işlemci ile stabil olarak multi screen kullanılabilirmi bunu hesaplamak gerek eğer sırf o özellik ise s3 den itibaren samsung un birçok serisinde var onlara da bakabilirsiniz.

metal kasa
işlemci
parmak izi

açısından honor 7 güzel bir cihaz tasarımı da güzel

ama incelemelerini izlemek gerek stabillik açısından gm daha başarılı olur ama honor da aşşağıda kalmaz

617 nin ekran birimi hiç hoşuma gitmiyor ad330 bile bence daha iyi

Honor 7 al fiyat farkına değer mi diyorsunuz ?

tutankenshta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
GM 5 Plus güncel... TT Honnor 7 değil tek numarası aluminyum kasa...

yunus789

Asistan
Reaksiyon puanı
22
TT Honor 7 al bence her şey güncelleme değil.

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
Honor 7 al fiyat farkına değer mi diyorsunuz ?

değer bu gün başka bir yerde şuna şahit oldum gm5+ ekranda 3 adet ölü piksel var ve canlı destek 5 ten aşşağısına işlem yapmadıklarını söylüyor böyle bir saçmalık olabilir mi

kaan718

Asistan
Reaksiyon puanı
3
değer bu gün başka bir yerde şuna şahit oldum gm5+ ekranda 3 adet ölü piksel var ve canlı destek 5 ten aşşağısına işlem yapmadıklarını söylüyor böyle bir saçmalık olabilir mi

telefon kutudan çıktığında ölü piksel vardı ve garanti kabul etmedi mi ? Kronik sorunu mu olucak acaba

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
telefon kutudan çıktığında ölü piksel vardı ve garanti kabul etmedi mi ? Kronik sorunu mu olucak acaba

arkadaş almış ve 2 adet ölü piksel varmış firmaya canlı destekten mesaj attığında 5 tane ve üstü ölü piksel olmadığında işlem yapılamadığını belirtmiş yani durum bundan ibaret bende dememek amaçlı sordum aynı cevap geldi

sırası ile samsung htc ve lg ye sordum hepsi ücretsiz olarak işlem yapılacaktır garanti dahilinde diye cevap verdi daha ne diyim

ekran görüntüsü de aldım ama gm canlı destege 1 saat 20 dakika beklememe rağmen bağlanamadım bu yüzden konu açamadım yoksa sizlerle bu konuyu da paylaşacaktım

kaan718

Asistan
Reaksiyon puanı
3
arkadaş almış ve 2 adet ölü piksel varmış firmaya canlı destekten mesaj attığında 5 tane ve üstü ölü piksel olmadığında işlem yapılamadığını belirtmiş yani durum bundan ibaret bende dememek amaçlı sordum aynı cevap geldi

sırası ile samsung htc ve lg ye sordum hepsi ücretsiz olarak işlem yapılacaktır garanti dahilinde diye cevap verdi daha ne diyim

ekran görüntüsü de aldım ama gm canlı destege 1 saat 20 dakika beklememe rağmen bağlanamadım bu yüzden konu açamadım yoksa sizlerle bu konuyu da paylaşacaktım
birde röportajlarda 60 dakika da teknik servis hizmeti veriyoruz gibi şeyler söylemişlerdi. Umarım üretimde olan kronik bir sorun değildir , bir sürü kişi gm 5 plus almayı düşünüyor

TalhaVzr

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Hangisi Hoşuna Gidiyorsa Onu Al İkiside O Fiyatlara İyi Özellikler Sunuyor.Birinde Olan Birinde Yok Onun İçin Senin İhtiyacın Stabilite vb. İse Gm5Plus Parmak İzi Görüntü vb. İse TT Honor 7.Sen İhtiyaçlarını Göz Önüne Al Ona Göre Kararını Verirsin.

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
birde röportajlarda 60 dakika da teknik servis hizmeti veriyoruz gibi şeyler söylemişlerdi. Umarım üretimde olan kronik bir sorun değildir , bir sürü kişi gm 5 plus almayı düşünüyor

şimdi burada kronik desem sizleri yanlış yönlendirmiş olurum bu tarz sorunlar her cihazda olur önemli olan firmanın bizleri zor durumda bırakmaması şahsen benim cihazım da öyle birşey olsun ve firma ayıplı malın üstüne onarım için para istesin yada x kadar olursa yaparım desin direk tüketici haklarına giderim düşünsenize sıfır cihazda böyle bir sorun var size ayıplı mal satıp sizi mağdur ediyorlar olacak iş mi ?

60 dakikada servis se canlı destekden bahsediyorlardır yada hızlı işlem için de kesin para isterler ben bu gün gördüm göreceğimi yarın tekrar canlı destek ile görüşüp konuyu teyit edeceğim tekrar aynı cevabı verdiklerinde ekran görüntüsü alıp diğer firmalar ilede görüşüp konu açacağım.

her şey android sürümünün güncellemesi değil bunu ben geç de olsa öğrendim gerçi gm daha önce de one 4 g cihazında kronik sorunu olan şarj soketinden para almıştı bizden.

konuyu sizde canlı destek ile görüşüp teyit edebilirsiniz bütün firmaların var hepsine kutudan yeni çıkarttığım cihazımda 2 adet ölü piksel var onarımı garanti dahilinde yapılacak mı yada değişim olacak mı diye sorun zaten gerekli cevabı kendileri size verip yol gösteriyorlar

tutankenshta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12

ölü piksel test ve temizleme diye youtubeta videolar var deneyin... ekran tft lcd olunca videolar sorunu düzeltebiliyor...

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
ölü piksel test ve temizleme diye youtubeta videolar var deneyin... ekran tft lcd olunca videolar sorunu düzeltebiliyor...

Sorun bende değil birde sıfır cihaz da bende böyle olacaksa neden uğraşıyim ko sonuçta sıfır almışım kutudan yeni çıkmış

tutankenshta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Sorun bende değil birde sıfır cihaz da bende böyle olacaksa neden uğraşıyim ko sonuçta sıfır almışım kutudan yeni çıkmış
uğraşmak yok sadece test edeceksin varsa sorun süresi bitince geçebilir... TFT teknolojisinde bazen kondansatör statik elektrik yükleniyor piksel devreye giremiyor... test ile o sorunu giderebilirsin... boşuna servisle cebelleşmemiş olursun...

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
uğraşmak yok sadece test edeceksin varsa sorun süresi bitince geçebilir... TFT teknolojisinde bazen kondansatör statik elektrik yükleniyor piksel devreye giremiyor... test ile o sorunu giderebilirsin... boşuna servisle cebelleşmemiş olursun...

yok yok kardeşim sen benim öbür mesajları okumamışsın ben onu demek istedim sorun benim başıma gelmedi başka birisinin benim kızdığım tek nokta hani diğer markalara da ben şahsen canlı destekden tek tek sordum içlerinden hen laf atılan marka 1 tane ölü piksel var dedim kullanıcı hatası değil ise garanti dahili onarımı veya değişimi sağlanır dedi bunlar ise kendi koydukları kurala göre 5 ve üstünde işlem uygulanır diyor ben buna kızıyorum öyle 60 dk da servis diyip reklam yapmakla olmuyor bu işler batarya değişimini mi yapacaklar her şeye bir bahane bulup

enoeken

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
bence genelleme olarak gm 5 plus ama tt honor 7 de çok iyi bir telefon kendi kriterlerine göre birini seçersin. allah kolaylık versin kardeşim iyi günler

Mehmet2302

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gm 5 plus,tt honor 7, lg g4 pil ömrü kamera ve oyun performansı sizce hangisi

promidal

Profesör
Reaksiyon puanı
11
yok yok kardeşim sen benim öbür mesajları okumamışsın ben onu demek istedim sorun benim başıma gelmedi başka birisinin benim kızdığım tek nokta hani diğer markalara da ben şahsen canlı destekden tek tek sordum içlerinden hen laf atılan marka 1 tane ölü piksel var dedim kullanıcı hatası değil ise garanti dahili onarımı veya değişimi sağlanır dedi bunlar ise kendi koydukları kurala göre 5 ve üstünde işlem uygulanır diyor ben buna kızıyorum öyle 60 dk da servis diyip reklam yapmakla olmuyor bu işler batarya değişimini mi yapacaklar her şeye bir bahane bulup
ölü piksel konusunda tüketici mahkemesinin verdiği kararlar var, tek ölü piksel bile garanti kapsamında işlem görmelidir. kaldı ki yeni satın alınan bir cihazı ilk 14 gün sebep göstermeden iade hakkınız var.

promidal

Profesör
Reaksiyon puanı
11
gm 5 plus,tt honor 7, lg g4 pil ömrü kamera ve oyun performansı sizce hangisi
bir kere kamera konusunda lg g4 diğerlerinden açık ara önde, hatta piyasadaki en iyi kameralı telefonlardan biri diyebilirim. bence bu üçü arasında g4 al keyfine bak derim. pil konusua gelirsek 3 telefonda 1 günü çıkaran kapasiteye sahip, ancak g4 değiştirilebilir batarya ile avantajlı. 20 tl ye yedek pil alırsın sıkışınca değiştirirsin olur biter. bende g3 var öyle yapıyorum. 1dk da pili değiştir al sana %100 şarj.

enoeken

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
pil ömrüyse bence g4 alma alırsan da götürür ama çok iyi değil

turknavy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Ben honor 7 kullanıyorum pil çok başarılı

Son mesajlar