Gm 5 plus alınır mı?

umitzorlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar gm 5 plus almayı düşünüyorum. Isınma, ses cızırtı, ışık sızması gibi şikayetler okudum. Kullanan varsa yardımcı olabilir mi. Fiyat olarak 1500 e kadar cikabilirim

M

Murat Burç

SDN Okuru
note 4 bence alınmaz birde ithalatçı garantili bence tercih emeyin 2016 model bir cihaz alın ,note 7 çıktı güncelleme gelmeyecek artık hantal gibi kalacak ,tavsiyem sony XA yönünde
Note 4 donanım yönünden 2 xayi devirir. Bu telefon android 7.0 da alır bir telefona odaklanmış gidiyorsun xa note 4 un çeyrek kalitesinde olamaz işlemcisiyle yarışamaz bir telefon stabil sen güvenlik güncellemesi harici güncellemeye de ihtiyacı yoktur.

Son düzenleyen moderatör:

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
arkadaşlar gm 5 plus almayı düşünüyorum. Isınma, ses cızırtı, ışık sızması gibi şikayetler okudum. Kullanan varsa yardımcı olabilir mi. Fiyat olarak 1500 e kadar cikabilirim
Eğer güvenebilirsen hepsiburadadan ithalatçı garantili xiaomi mi5 de alabilirsin.Snapdragon 820 full hd ekranda çok iyi sonuç verir.Amiral gemisi performansı alırsın.Karar sana kalmış tabi ki.

muhasebeciadam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
note 4 bence alınmaz birde ithalatçı garantili bence tercih emeyin 2016 model bir cihaz alın ,note 7 çıktı güncelleme gelmeyecek artık hantal gibi kalacak ,tavsiyem sony XA yönünde
Kardeşim teklonolojiden anlamadığın belli yaşında küçükmüş zaten sony xa yı ne kadar kullandın ? 1399 TL ye resmen çöp yani. aynı özellikteki telefonlar 700-750 tl den satılıyor.

Cangnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kardeşim teklonolojiden anlamadığın belli yaşında küçükmüş zaten sony xa yı ne kadar kullandın ? 1399 TL ye resmen çöp yani. aynı özellikteki telefonlar 700-750 tl den satılıyor.
yaşla ne alakası var teknolojinin ona kalırsa 80 yaşındaki bir adam teknolojiden ramak anlamıyor ama ben anlıyorum veya,sen ? yaş ile birşey olmaz .cevap veremeyince hemen zaaf arayın zaten Sony XA çöp mü ? gitde biraz inceleme izle bence .

M

Murat Burç

SDN Okuru
yaşla ne alakası var teknolojinin ona kalırsa 80 yaşındaki bir adam teknolojiden ramak anlamıyor ama ben anlıyorum veya,sen ? yaş ile birşey olmaz .cevap veremeyince hemen zaaf arayın zaten Sony XA çöp mü ? gitde biraz inceleme izle bence .
Note 4 yanında hikaye olay bu

Cangnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
note 5 olsa neyse ,al da 1 hafta sonra sahibinden de ilan görürüz

Cangnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Xa yı elime de aldım ekranı harika.