Öneri Gm 22 Pro Alınırmı?

Bu konuyu okuyanlar

yunus.babal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yakın zamanda kendime telefon almak istiyorum Gm 22 Pro dikkatimi çekti özelliklerini inceledim dış tasarımı baya hoşuma gitti. Sizce Gm 22 Pro alınır mı?

Murat_Yaman34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Eski bir General Mobile kullanıcısıyım çok uzun süre Gm 5 Plus kullandım.
Öncelikle General Mobile'de güncelleme konusu sıkıntı, o üzebilir.
Pil'i beğenmeyen insanlar var, yoğun bir kullanıcıysan seni günün yarısında bırakabilir.
Ama fiyat bandına baktığımızda bugüne göre fena değil.

unitback

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben aldım yaklaşık 2 aydır kullanıyorum fiyatına göre güzel bir cihaz 4.6 bine aldım sormak istediğin bişey varsa sorabilirsin kardeşim:)

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461
Yakın zamanda kendime telefon almak istiyorum Gm 22 Pro dikkatimi çekti özelliklerini inceledim dış tasarımı baya hoşuma gitti. Sizce Gm 22 Pro alınır mı?
Gm cihazlar düşük bütçede (2000-3000) iyi bir tercih olabilir ama 5000 ve üzeri bir para verilecekse 2.el amiral gemisi cihaz almak bence daha mantıklı.İkinci el S10 plus yada iPhone 8 plus senin için iyi bir tercih olur diye düşünüyorum.

vigilantemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,537
Bu cihazda bildirim ledi var mı? Kullananlar bilgilendirirse çok memnun olurum :)

sharp44

Doçent
Reaksiyon puanı
350
Eski bir General Mobile kullanıcısıyım çok uzun süre Gm 5 Plus kullandım.
Öncelikle General Mobile'de güncelleme konusu sıkıntı, o üzebilir.
Pil'i beğenmeyen insanlar var, yoğun bir kullanıcıysan seni günün yarısında bırakabilir.
Ama fiyat bandına baktığımızda bugüne göre fena değil.
Uzun süredir GM 20 Pro kullanıyorum. Güncellemeler konusunda bir sıkıntı hiç görmedim. Sık sık yazılım güncellemeleri geliyor. Son gelen güncellemede tasarımlar gerçekten değişti ve gözüme daha hoş gelmeye başladı. Gm 5 plus'tan bu yana çok şey katetmişlerdir bence.

vigilantemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,537
1 aydan fazladır kullanıyorum, donanımsal olarak gerçekten güçlü ve buna rağmen pil ömrünü çok iyi koruyor, ben fazlasıyla memnun kaldım. Alacaklara söyleyeceğim tek şey kameradan çok lüks bir beklentiniz olmasın ama kamerası da günümüz cihazlarıyla yarışır seviyede yani, test edip öyle alabilirseniz daha iyi olur.
Edit: Detaylı pil kullanımını göndereceğim müsait olunca...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Screenshot_20220923-194217.png
Screenshot_20220923-194210.png
Screenshot_20220923-194214.png

Sabah 07:02'de şarjdan çıkardım, kullanımım fotoğraflarda görüldüğü gibi ve şu an saat 19:52'de %48 şarjı var. Kullanım alışkanlığınız benimki gibiyse pil konusunda fazlasıyla memnun kalırsınız.

Yarın kamera kalitesini de görmeniz için birkaç fotoğraf yüklerim.

Son düzenleme:

Toki4182

Asistan
Reaksiyon puanı
70
1 aydan fazladır kullanıyorum, donanımsal olarak gerçekten güçlü ve buna rağmen pil ömrünü çok iyi koruyor, ben fazlasıyla memnun kaldım. Alacaklara söyleyeceğim tek şey kameradan çok lüks bir beklentiniz olmasın ama kamerası da günümüz cihazlarıyla yarışır seviyede yani, test edip öyle alabilirseniz daha iyi olur.
Edit: Detaylı pil kullanımını göndereceğim müsait olunca...

Ekli dosyayı görüntüle 174008Ekli dosyayı görüntüle 174011Ekli dosyayı görüntüle 174012
Sabah 07:02'de şarjdan çıkardım, kullanımım fotoğraflarda görüldüğü gibi ve şu an saat 19:52'de %48 şarjı var. Kullanım alışkanlığınız benimki gibiyse pil konusunda fazlasıyla memnun kalırsınız.

Yarın kamera kalitesini de görmeniz için birkaç fotoğraf yüklerim.
Kardeş düşük ve yüksek ışıkta fotoğraf bekliyorum.